«Розробка логотипу Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади»

17 квітня 2018 року відбулося засідання Організаційного комітету з проведення конкурсу «Розробка логотипу Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади»

Заслухавши інформацію  голови Організаційного комітету Анни Пікалової про подані на конкурс 59 робіт і детально обговориши кожен представлений логотип, шляхом відкритого голосування було визначено переможцем конкурсу «Розробка логотипу  Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади»  за умов доопрацювання автором, конкурсну роботу Світлани Семенко,  яка проживає у смт Нова Водолага. Їй  буде виплачено грошовоу винагороду у розмірі  п’ять тисяч гривень. Крім того вирішено  відзначити грошовими винагородами в розмірі по дві тисячі гривень конкурсантів  Анну Мерчанську та Андрія Проценка.

За участь у конкурсі «Розробка логотипу  Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади» було прийнято рішення відзначити  всіх  його учасників Подяками селищного голови (36 осіб). Всі 18 учасників конкурсу - учні загальноосвітніх та культурно-мистецьких закладів Ярослава Кашпур (Новоселівський НВК), Аня Теліга (Новоселівський НВК), Василина Боровська (Новоселівський НВК), Юлія Архіпова (Новоселівський НВК), Ірина Буряківська (Нововодолазький ліцей), Аліса Краснокутська (Нововодолазький ліцей), Олексій Семенко (Нововодолазький ліцей), Дмитро Вітер (Нововодолазький ліцей), Павло  Акимов (Нововодолазький гімназія), Кирило Ключкін (Нововодолазький НВК), Олександра Повпо (Староводолазька ЗОШ І-ІІІ ступенів), Ніколя Абрамович (КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв»),  Віра Хоруженко (КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв»), Ренат Крецул (КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв»), Аліна Пермякова (КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв»), Любов Хоруженко  (КПСМНЗ «Дитяча школа мистецтв»), Софія Попазова (ОКЗ «Харківське художнє училище»), Олеся Шевченко (ОКЗ «Харківське художнє училище») будуть відзначені пам’ятними подарунками.

На засіданні Організаційного комітету також було визначено гасло (ключову ідею до логотипу).

Альбом:
Дата публікації: 09:55 24.04.2018