Кохання віку непідвладне
Кохання віку непідвладне

Поділитися новиною:

Кохання віку непідвладне

З моменту створення Центру надання адміністративних послуг працівники цього відділу Нововодолазької селищної ради ставали свідками чималої кількості весіль. На їх очах створювалися нові родини, знову ставали на весільний рушник пари, які прожили разом 50 щасливих років, а ось нещодавно…

  Начальник ЦНАПу Вікторія Гладкоскок зізнається, що таке весілля вони реєстрували вперше. Шлюб уклали 80-річний Олексій Іванович та 76-річна Ганна Павлівна. Так, 17 квітня народилася нова родина Килипків. Як розповіла наречена, знайомі вони були давно, у кожного життя складалося по-своєму, вона - має дорослу доньку, він – сина, а два роки тому між чоловіком і жінкою зародилося кохання… Вітати молодят прийшла онука нареченої, щедро осипали подружжя словами поздоровлень і працівники ЦНАПу.

  Від щирого серця ми вітаємо новостворену родину Олексія Івановича та Ганни Павлівни Килипків. Міцного здоров’я вам, сімейного щастя, благополуччя і тепла!

 І хто ще сумнівається у тому, що для кохання важливий вік? Недарма сказав класик, що воно йому непідвладне!

Альбом: Кохання віку непідвладне
Альбом: Кохання віку непідвладне
Альбом: Кохання віку непідвладне
Альбом: Кохання віку непідвладне
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1017 | Переглядів: 815Дата публікації: 16:22 24.04.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих