День довкілля у Нововодолазькій ОТГ

Щороку у третю суботу квітня, коли наша земля вже готова до весняного оновлення, в Україні проходить День довкілля. Мешканці Нововодолазької об’єднаної територіальної громади також хочуть, щоб наше селище і села були впорядкованими і чистими, тому 21 квітня активно взяли участь у їх благоустрої

Працівники Нововодолазької селищної ради, наприклад, у цей день трудилися на хуторі Булахи. Вони вигрібали суху торішню траву, вирубували зарослі, пофарбували альтанку, активно працювали над впорядкуванням Кургану Слави, білили дерева. Усі трудились старанно, і результат спільної праці порадував усіх.

Активно пройшов День довкілля і в с. Знам'янка. Працівники старостинського округу та закладів культури  разом із жителями, які небайдуже ставляться до впорядкування  свого  села,  також взяли участь  у весняній акції «За чисте довкілля». У суботу із самого ранку вони дружно вийшли прибирати сміття, загрібати листя.  Людям дуже сподобалася ідея разом благоустроювати свою спільну домівку, тому було вирішено дбати про довкілля  не тільки під час таких щорічних акцій, а й кожного дня.

Як повідомила староста Староводолазького старостинського округу Оксана Хихля, в них у Дні благоустрою взяли активну участь працівники організацій  їхнього села. Спільними зусиллями  було прибрано прилеглі території, місця загального користування, було наведено лад  на  місці, де  планується побудувати медичну амбулаторію. Панувала дружня атмосфера, і всі працювали із задоволенням, бо розуміли, що чисте довкілля – запорука здоров’я наступних поколінь.

Кипіла робота в цей день і в Одринському старостинському окрузі. Тут прибиралася територія  біля адміністративної будівлі, наводився порядок на дитячому майданчику, біля пам’ятника загиблим воїнам. Не забули і про автобусні зупинки, де також було прибрано і вивезено сміття.

Успішно і плідно пройшов День довкілля і в Ордівському старостинському окрузі. Працівники апарату  наводили лад біля пам'ятних місць в с. Ордівка, а  працівники закладів культури та освіти  -впорядковували територію біля Свято-Вознесенського Храму. Приємно відзначити, що того дня не лишилися осторонь від благоустрою свого села навіть 15 вихованців дитячого садочка. Разом із вихователями та завідуючою, у сквері біля пам'ятника В. Ф. Малишева діти  посадили 12 берізок та дубочок.

У Сосонівському старостинському окрузі  в цей день проводилися роботи по благоустрою територій біля будинку культури, у центрі села та біля пам’ятника загиблим воїнам. Хотілося б зазначити, що мешканці села в цей день також  активно наводили порядок біля своїх осель, висаджували дерева і квіти.

Об’єднавшись разом, працівники Новоселівського старостинського округу та місцевого закладу культури завзято  наводили порядок біля будинку культури, відділення зв’язку, пам’ятника загиблим воїнам. У цей день вони також висадили квіти. Не лишився осторонь від наведення  чистоти і порядку в селі  і  настоятель Хрестовоздвиженського храму отець Василій, який старанно працював разом із усіма.

У рамках проведення Дня довкілля у Федорівському старостинському окрузі  було викорчувано старе коріння дерев біля будинку культури, прибрано в парку, приведені в порядок автобусні зупинки, висаджені саджанці вишні і горіхів, декоративні деревця. Всього  тієї суботи  у с. Федорівка  працювало більше 50 чоловік. Спільна справа згуртувала  людей, тому того дня вони ще зварили  смачну польову кашу і  із задоволенням після роботи пограли у футбол.

День довкілля у Нововодолазькій ОТГ пройшов активно і приніс відрадні результати. Тепер залишається кожному  мешканцю підтримувати  чистоту і порядок, оберігати та доглядати за квітами та деревами.

Всім, хто працював — велике спасибі!

Альбом: довкілля
Дата публікації: 11:16 25.04.2018