До уваги нововодолажчан!
До уваги нововодолажчан!

До уваги нововодолажчан!

Зміївське відділення ПАТ «Харківгаз» повідомляє

 У зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі високого тиску в зоні дії ГРС Кварцевий 26.04.2018 р. з 8:00 можливе припинення газопостачання до будинків наступних населених пунктів:

смт Нова Водолага: вул. Пролетарська, вул. Східна, вул. Короленко, вул. МТС, вул. Грушевського, вул. Слобідська, вул. Енергетична, вул. Харківська, вул. Каштанова, вул. Набережна, с. Ватутіно, с. Рокитне, с. Вільхуватка, с. Одринка, с. Стара Водолага, с. Павлівка, с. Мокре Рокитне. 

Відновлення газопостачання, орієнтовно, буде проводитися з 16:00, 26.04.2018 року.

Адміністрація Зміївського відділення ПАТ «Харківгаз» приносить свої вибачення за спричинені незручності.

Начальник Зміївського відділення
ПАТ «Харківгаз»  

С.А. Гниря

Переглядів: 290
Дата публікації: 09:18 25.04.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>