Проект «Громадський бюджет на сході України –інтеграція заради розвитку»
Проект «Громадський бюджет на сході України –інтеграція заради розвитку»

Проект «Громадський бюджет на сході України –інтеграція заради розвитку»

Впродовж 07-08 травня 2018 року відбудеться семінар «Громадський бюджет: запрошення до діалогу».

                                 Шановні мешканці Нововодолазької селищної об’єднанної територіальної громади!

 

До участі у заході запрошуються депутати селищної ради, представники органів місцевого самоврядування, громадськості, активні мешканці громади.

Семінар проходитиме у приміщенні селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14).

Початок семінару о 9.30, реєстрація з 9.00.

Під час заходу буде розглянуто цілі, стандарти, принципи та етапи громадського бюджету на прикладі українських та польських громад. Учасники матимуть можливість проаналізувати ключові засади впровадження громадського бюджету та розробити практичні рекомендації для його успішної реалізації.

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

 

Про свою участь просимо повідомити Кулик Ірину Олександрівну, головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради, тел.: +38(050)750-17-00, електронна пошта:  vodolaga.otg-invest@ukr.net

 

 

Переглядів: 596
Дата публікації: 14:27 25.04.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>