Прес-тур по Нововодолазькій ОТГ

25 квітня 2018 року у Нововодолазькій ОТГ відбувся прес-тур Харківського Регіонального відділення Асоціації міст України в рамках проекту ПУЛЬС на тему: «Розвиток Нововодолазької ОТГ: перспективи та схеми реалізації»

У програмі туру було заплановано ознайомлення з об’єктами соціально-культурної сфери Новоселівського старостинського округу №6 та Знам’янського старостинського округу №1.

Для ознайомлення з нашою громадою прибули: виконавчий директор Харківського Регіонального відділення Асоціації міст України Віктор Мирошник та представники преси.

Гостей зустрічали Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, перший заступник селищного голови Лілія Іващенко та заступник з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко.

В. Мирошника та журналістів запросили відвідати ЦНАП, де вони змогли поспілкуватися з його начальником Вікторією Гладкоскок, яка докладно розповіла про діяльність Центру.

Далі візит продовжився у великій залі засідань селищної ради, де представники преси взяли інтерв’ю у селищного голови О. Єсіна, та поспілкувалися з представниками  відділів селищної ради.

Разом із  Віталієм Столяренком, гості відвідали Новоселівський старостинський округ, де їх радо зустрів староста округу В’ячеслав Бирка. Він розповів про переваги об’єднання та подальші плани упорядкування свого округу.

Наступною зупинкою прес-туру  стала амбулаторія загальної практики - сімейної медицини с. Новоселівка. Головний лікар  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нововодолазької селищної ради Людмила Мороз провела для гостей ознайомчу екскурсію по амбулаторії та надала вичерпні відповіді на запитання журналістів.  Гості також відвідали Новоселівський НВК, де зустрілися з його директором Любов'ю Андрієнко, яка показала етап підготовки дитячого садка для введення його в експлуатацію.

У  Знам’янському старостинському окрузі  учасники прес-туру відвідали офіс старости Наталії Мантули та поспілкувалися з нею.

По завершеню Віктор Данилович щиро подякував Олександру Сергійовичу та Віталію Михайловичу за  проведення даного заходу.

Альбом:
Дата публікації: 09:22 27.04.2018