Прес-тур по Нововодолазькій ОТГ
Прес-тур по Нововодолазькій ОТГ

Прес-тур по Нововодолазькій ОТГ

25 квітня 2018 року у Нововодолазькій ОТГ відбувся прес-тур Харківського Регіонального відділення Асоціації міст України в рамках проекту ПУЛЬС на тему: «Розвиток Нововодолазької ОТГ: перспективи та схеми реалізації»

 У програмі туру було заплановано ознайомлення з об’єктами соціально-культурної сфери Новоселівського старостинського округу №6 та Знам’янського старостинського округу №1.

 Для ознайомлення з нашою громадою прибули: виконавчий директор Харківського Регіонального відділення Асоціації міст України Віктор Мирошник та представники преси.

 Гостей зустрічали Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, перший заступник селищного голови Лілія Іващенко та заступник з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко.

 В. Мирошника та журналістів запросили відвідати ЦНАП, де вони змогли поспілкуватися з його начальником Вікторією Гладкоскок, яка докладно розповіла про діяльність Центру.

  Далі візит продовжився у великій залі засідань селищної ради, де представники преси взяли інтерв’ю у селищного голови О. Єсіна, та поспілкувалися з представниками  відділів селищної ради.

  Разом із  Віталієм Столяренком, гості відвідали Новоселівський старостинський округ, де їх радо зустрів староста округу В’ячеслав Бирка. Він розповів про переваги об’єднання та подальші плани упорядкування свого округу.

  Наступною зупинкою прес-туру  стала амбулаторія загальної практики - сімейної медицини с. Новоселівка. Головний лікар  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нововодолазької селищної ради Людмила Мороз провела для гостей ознайомчу екскурсію по амбулаторії та надала вичерпні відповіді на запитання журналістів.  Гості також відвідали Новоселівський НВК, де зустрілися з його директором Любов'ю Андрієнко, яка показала етап підготовки дитячого садка для введення його в експлуатацію.

  У  Знам’янському старостинському окрузі  учасники прес-туру відвідали офіс старости Наталії Мантули та поспілкувалися з нею.

 По завершеню Віктор Данилович щиро подякував Олександру Сергійовичу та Віталію Михайловичу за  проведення даного заходу.

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 497
Дата публікації: 09:22 27.04.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>