Турнір з міні-футболу на Кубок Нововодолазького селищного голови

5 травня 2018 року на футбольних майданчиках зі штучним покриттям в смт Нова Водолага пройшов турнір з міні-футболу серед аматорських команд на Кубок Нововодолазького селищного голови

У змаганнях взяли участь шість команд, які були поділені на ІІ групи.

До І групи війшли такі команди:

«Квадр» смт Нова Водолага;

«Арсенал» с. Стара Водолага;

«ДЮСШ» смт Нова Водолага;

до ІІ групи:

«Квадр» с. Новоселівка;

«Ветеран» смт Нова Водолага;

«Тітан» с. Сосонівка.

За результатами турніру 4 місце посіла команда «Арсенал», 3 місце – «Ветеран», 2 місце виборола команда «Квадр» смт Нова Водолага та 1 місце зайняла команда «Квадр» с. Новоселівка.

Переможців турніру було нагороджено Кубком, медалями та грамотою Нововодолазького селищного голови.

Від імені Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна, церемонію нагородження команд-переможців провів начальник молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру Сергій Щербина. Він тепло  привітав футболістів і відзначив, що сьогоднішня фінальна гра проходила на новому футбольному майданчику, який тепер офіційно можна вважати відкритим.

Учасники  змагань висловлюють подяку за підтримку у проведенні турніру Олександру Єсіну, а за медичний супровід змагань - головному лікарю КНП "Центр ПМСД" Нововодолазької селищної ради Людмилі Мороз.

Учасники змагань

Альбом: міні-футбол