Всесвітній день охорони праці у Нововодолазькій гімназії
Всесвітній день охорони праці у Нововодолазькій гімназії

Всесвітній день охорони праці у Нововодолазькій гімназії

Інспектор праці Нововодолазької селищної ради Віта Пархоменко провела для учнів 9-10 класів Нововодолазької гімназії заходи присвячені Всесвітньому дню охорони праці

 Спеціалістом у сфері державного контролю за додержанням законодавства про працю відділу земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної ради (інспектор праці) Вітою Пархоменко для учнів 9-10 класів Нововодолазької гімназії було проведено заходи присвячені Всесвітньому дню охорони праці.

Для присутніх було продемонстровано відеоматеріали: «Інформатика з охорони праці», «Життя у безпеці» та відео з випадками правил безпеки на робочому місці.

Потім інспектор праці зауважила, що актуальним питанням сьогодення є працевлаштування молоді. Вік, з якого допускається прийняття на роботу, – 16 років. Якщо неповнолітній дитині 15 років, як виняток, на роботу можна влаштуватися лише за згодою одного із батьків або особи, що його замінює.

Працевлаштування неповнолітніх, відповідно до Кодексу законів про працю України, здійснюється на підставі трудового договору, який обов’язково укладається у письмовій формі та лише після попереднього медичного огляду. Приймаючи на роботу неповнолітніх, власник або уповноважений ним орган зобов’язаний ознайомити їх із правилами внутрішнього трудового розпорядку, правилами техніки безпеки, виробничої санітарії, протипожежної безпеки. Згідно з ч. 3 ст. 26 КЗпП України для осіб, які не досягли 18 років, випробувальний термін при прийнятті на роботу не встановлюється.

Наостанок вона додала, що на практиці неповнолітні працівники, влаштовуючись на роботу здебільшого не знають про права та пільги, які гарантуються їм державою, і не всі роботодавці дотримуються умов при використанні праці неповнолітніх працівників. 

Молодь задавала питання, що їх цікавили і інспектор праці надавала їм обґрунтовані відповіді.

 

Альбом: Всесвітній день охорони праці в Нововодолазькій гімназії
Альбом: Всесвітній день охорони праці в Нововодолазькій гімназії
Альбом: Всесвітній день охорони праці в Нововодолазькій гімназії
Альбом: Всесвітній день охорони праці в Нововодолазькій гімназії
Альбом: Всесвітній день охорони праці в Нововодолазькій гімназії
Переглядів: 613
Дата публікації: 09:04 07.05.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>