До уваги нововодолажчан!
До уваги нововодолажчан!

До уваги нововодолажчан!

Керівництво Нововодолазького РЕМ інформує

  У зв'язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-10кВ та ТП-10/0,4кВ Нововодолазьким РЕМ АК “Харківобленерго” з 01.06.2018 по 30.06.2018 р. з 9-00 до 17-00 можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресами:

смт Нова Водолага: СПД “Карбань”, вул. Суворова, Островського, Гоголя, Шахтера, 40 років Перемоги, Комарова, Центральна, Сахарова, Затишна, Миколаївська, Незалежності, Широка, Зелена, Михайлівська, Нижня, Джерельна, Ломоносова, Барвиста, Фестивальна, Котляревського, Морозова, Мініна, Кутузова, Чкалова, Театральна; 

с.Ватутіно: вул. Центральна, Польова, Шевченка, Островського, Харківських дивізій, Школа, 1-Травня, Станційна; 

с.Просяне: вул. Світла, Гоголя, Перемоги, Макаренка, пр. Макаренка, Піонерська; 

с.Станичне: вул. Прихнівська; 

с.Дерегівка: вул. Свердлова, Калініна; 

с.Кленове: вул. Центральна, Лісна; 

с.Слобожанське: вул. Гагаріна; 

с.Одринка: вул. Центральна, Зарічна, Набережна, Приозерна, Північна, Зелений тупик, Східна, Холодногірська; 

с.Станичне: ТОВ “Латінвест”; 

с.Охоче: вул. Богатирська; 

с.Винники: вул. Механізаторів; 

с.Мокре Рокитне: вул. Ткалівська, Тимченківська, Рибківська; 

с.Рябухіно: вул.Центральна; 

с.Липковатівка: Дачі, Аграрний коледж; 

с.Старовірівка: вул. Полтавський шлях, Центральна.
   Нововодолазький РЕМ нагадує також, що із настанням грозового періоду та дитячих літніх канікул, мережі АК “Харківобленерго” є об’єктами підвищеної небезпеки, де необхідно дотримуватися правил охорони електричних мереж, а саме: забороняється перебувати на території та приміщеннях трансформаторних підстанціях,накидати на струмопровідні частини сторонні предмети та наближатися до них, влаштовувати спортивні майданчики та проводити будь-які заходи. Всі роботи в охоронних зонах АК “Харківобленерго” виконуються тільки з письмового дозволу. Також доводимо занепокоєння керівництва АК “Харківобленерго” випадками розкрадання енергетичного обладнання, що може призвести до вкрай негативних наслідків енергопостачання.
Додаткову інформацію читайте на сайті АК “Харківоблечерго”
Заздалегідь вдячні за порозуміння .
Телефон для довідок : 4-23-01
Керівництво Нововодолазького РЕМ

Переглядів: 587
Дата публікації: 08:34 21.05.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>