Футбольний матч з легендою
Футбольний матч з легендою

Футбольний матч з легендою

20 травня 2018 року на стадіоні «Колос» відбувся футбольний матч, присвячений 80-літтю легенді нововодолазького футболу Володимиру Роговому

   Участь у матчі взяли гравці різних поколінь. Навіть сам ювіляр не зміг стояти осторонь, в свої 80 років він завзято та з великим захопленням віддався грі, та ще й забив гол. Гра закінчилася з рахунком 2:2.    

  Після закінчення футбольного матчу від імені Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна начальник молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру Сергій Щербина передав йому вітальні слова, вручив Подяку та пам’ятний подарунок. А учасники матчу та вболівальники подякували Володимиру Григоровичу за його динамічну гру і подарували футбольний м’яч зі своїми автографами. 

Альбом: Роговой
Альбом: Роговой
Альбом: Роговой
Альбом: Роговой
Альбом: Роговой
Альбом: Роговой
Альбом: Роговой
Альбом: Роговой
Альбом: Роговой
Альбом: Роговой
Альбом: Роговой
Переглядів: 729
Дата публікації: 14:34 23.05.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>