Святкування 413 річниці заснування села Знам'янка
Святкування 413 річниці заснування села Знам\

Святкування 413 річниці заснування села Знам'янка

26 травня у с. Знам’янка відбулося прекрасне свято – День села

   З цієї нагоди  завітали поважні гості: Нововодолазький селищний голова Олександр Сергійович Єсін, його перший заступник Лілія Миколаївна Іващенко, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Наталія Юріївна Євглевська, депутат Нововодолазької селищної ради Юрій Данилович Ободовський, голова ради ветеранів Василь Іванович Ковратенко, старости старостинських округів. Їх радо вітала староста Знам’янського старостинського округу №1 Наталя Сергіївна Мантула і всі мешканці села.

  У своєму вітальному слові Олександр Єсін тепло поздоровив усіх жителів зі святом і відзначив, що  їх село – це безмежна скарбниця героїчної історії і трудових звитяг. А ще воно дуже красиве:  наповнене неповторними краєвидами, славними традиціями і звичайно ж працьовитими людьми. Від щирого серця він побажав усім знам'янцям, хто народився та виріс у цьому прекрасному селі, подальшого процвітання, хорошого настрою, успіхів і перемог.
 На свято були запрошені родини, які багато років живуть у парі: у злагоді, мирі, любові і взаєморозумінні. Вони уже  виховали діточок і діждалися внуків.

45 років прожили  разом Василь Гордійович та Ніна Яківна Іванюх, Василь Іванович та Зоя Михайлівна Ковратенко;

40 років - Опанас Григорович та Надія Семенівна Прозапас, Петро Петрович та Валентина Іванівна Босяк;

35 років - Сергій Іванович та Жанна Олексіївна Караянови;

30 років - Олександр Прокопович та Лариса Василівна Коваленки;

25 років - Віктор Миколайович та Ольга Іванівна Комарови, Сергій Дмитрович та Олена Юріївна Огаркови, Володимир Григорович та Віта Михайлівна Вірченко, Микола Миколайович та Олена Миколаївна Алексейчук.

  Під дружні оплески присутніх у залі селищний голова Олександр Єсін вручив їм вітальні грамоти і подарунки.
  Для щасливих, багатодітних родин, маленьких і поважних жителів села, для всіх гостей і земляків пролунало музичне вітання. 

  Приємно відзначити, що у Знам’янці є жителі, які не байдужі до краси природи, які підтримують в чистоті і порядку свої господарства. Тому й стало уже традицією  щороку обирати найкращі двори села. Тож і того дня  на святі вітали господарів кращих садиб.

 Для їх нагородження на сцену був запрошений депутат Нововодолазької селищної ради Юрій Ободовський.

  Перший заступник Нововодолазького селищного голови Лілія Миколаївна Іващенко привітала жителів села Знам’янка зі святом і вручила подарунки та подяки за особистий вагомий внесок у розвиток села: працівникам культури  Володимиру Леонтійовичу Жигилію та Ользі Іванівні Давидченко; медичним працівникам Ганні Іванівні Сушко та Аллі Миколаївні Рябусі; педагогічним працівникам Ользі Олексіївні  Гузь та Ларисі Іванівні Сушко.

  А потім настала довгоочікувана мить розіграшу святкової лотереї. По її закінченню розпочалася весела дискотека.

 Свято закінчилося. Вечір поволі огортав село. А в душах його мешканців було тепло і радісно. Вони пишалися своїм селом, своєю маленькою Батьківщиною, яка для них є найкращою у світі.
 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 441
Дата публікації: 16:26 29.05.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>