Зробіть своє весілля незабутнім!
Зробіть своє весілля незабутнім!

Зробіть своє весілля незабутнім!

Нововодолазька селищна рада запрошує усіх закоханих поєднати свої серця 18 серпня 2018 року

   Урочиста реєстрація шлюбів відбудеться на площі Ювілейній одночасно для всіх пар. Обіцяємо, що щаслива мить, коли ви розпочнете нову сторінку свого життя, стане незабутнім днем. На наречених чекатимуть приємні сюрпризи і несподіванки.

Повернутися у свою молодість і відсвяткувати свої ювілейні весілля зможуть також і подружні пари, які поєднали свої долі в цей день десять, п'ятнадцять, двадцять, двадцять п’ять чи більше років тому.

Жителі та гості селища можуть звертатися із заявами до Нововодолазької селищної ради у відділ ЦНАП. Ми чекаємо ваших дзвінків за телефоном: 4-20- 26.

Шановні молодята! Не вагайтесь! Зробіть так, щоб  день народження вашої сім’ї зберігся  у  закоханих серцях  як  найщасливіша  дата життя. Подаруйте один одному незабутнє свято, святокохання, ніжності і радості.

 

Переглядів: 706
Дата публікації: 15:00 30.05.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>