Міністр закордонних справ Павло Клімкін відвідав Нововодолазьку ОТГ
Міністр закордонних справ Павло Клімкін відвідав Нововодолазьку ОТГ

Міністр закордонних справ Павло Клімкін відвідав Нововодолазьку ОТГ

6 червня на Харківщину із робочим візитом завітав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Він зустрівся із головою ХОДА Юлією Світличною та представниками громадських організацій, поспілкувався зі студентами Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, учнями гімназії №169, побував у Малоданилівській та нашій, Нововодолазькій ОТГ

  У приміщенні Нововодолазької селищної ради Павла Клімкіна зустрів Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, а спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Вікторія Розторгуєва-Безпала вручила шанованому гостю запашний коровай.

Олександр Єсін запросив Павла Клімкіна відвідати ЦНАП. Із роботою цього відділу міністра ознайомила начальник Центру надання адміністративних послуг Вікторія Гладкоскок.

Тим часом у актовій залі Нововодолазької селищної ради Павла Анатолійовича чекала творча молодь Нововодолажчини. Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін розповів гостю про нашу велику родину і запропонував разом переглянути відеоролик про Нововодолазьку ОТГ. 

На заході були присутні і вихованці народного фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» та його керівники Ольга і Тетяна Коваль. Вони розповіли Павлу Клімкіну про свою творчість, заспівали пісні і подарували на згадку диски із творами у власному виконанні, а також свою книгу про колекцію слобожанського костюму. Павло Анатолійович був вражений творчістю колективу «Вербиченька». Найближчим часом за його ініціативи вони  відвідають Будапешт.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін є куратором Міжнародного соціального проекту «Книга добра». 11 вихованців зразкового об’єднання юних художників «Колорит» (БДЮТ) під керівництвом Світлани Мишак взяли участь у цьому проекті. Вони ілюстрували дитячі історії про добро. 4 вихованці, які стали переможцями, здобули можливість відпочити у минулому році в Угорщині.

Отож, того дня  вихованці зразкового об’єднання юних художників «Колорит» та його керівник Світлана Мишак познайомилися із Павлом Клімкіним особисто. На знак вдячності за такий цікавий проект як «Книга добра» Світлана Миколаївна подарувала гостю рознос із петриківським росписом.

Олександр Єсін також мав що представити гостю. Нововодолазький селищний голова подарував міністру сувенірну  тарілку, на якій зображений герб Нової Водолаги, і подякував Павлу Анатолійовичу за візит до нашої ОТГ.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 750
Дата публікації: 13:33 07.06.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>