Міністр закордонних справ Павло Клімкін відвідав Нововодолазьку ОТГ

6 червня на Харківщину із робочим візитом завітав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Він зустрівся із головою ХОДА Юлією Світличною та представниками громадських організацій, поспілкувався зі студентами Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, учнями гімназії №169, побував у Малоданилівській та нашій, Нововодолазькій ОТГ

У приміщенні Нововодолазької селищної ради Павла Клімкіна зустрів Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, а спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Вікторія Розторгуєва-Безпала вручила шанованому гостю запашний коровай.

Олександр Єсін запросив Павла Клімкіна відвідати ЦНАП. Із роботою цього відділу міністра ознайомила начальник Центру надання адміністративних послуг Вікторія Гладкоскок.

Тим часом у актовій залі Нововодолазької селищної ради Павла Анатолійовича чекала творча молодь Нововодолажчини. Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін розповів гостю про нашу велику родину і запропонував разом переглянути відеоролик про Нововодолазьку ОТГ.

На заході були присутні і вихованці народного фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» та його керівники Ольга і Тетяна Коваль. Вони розповіли Павлу Клімкіну про свою творчість, заспівали пісні і подарували на згадку диски із творами у власному виконанні, а також свою книгу про колекцію слобожанського костюму. Павло Анатолійович був вражений творчістю колективу «Вербиченька». Найближчим часом за його ініціативи вони  відвідають Будапешт.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін є куратором Міжнародного соціального проекту «Книга добра». 11 вихованців зразкового об’єднання юних художників «Колорит» (БДЮТ) під керівництвом Світлани Мишак взяли участь у цьому проекті. Вони ілюстрували дитячі історії про добро. 4 вихованці, які стали переможцями, здобули можливість відпочити у минулому році в Угорщині.

Отож, того дня  вихованці зразкового об’єднання юних художників «Колорит» та його керівник Світлана Мишак познайомилися із Павлом Клімкіним особисто. На знак вдячності за такий цікавий проект як «Книга добра» Світлана Миколаївна подарувала гостю рознос із петриківським росписом.

Олександр Єсін також мав що представити гостю. Нововодолазький селищний голова подарував міністру сувенірну  тарілку, на якій зображений герб Нової Водолаги, і подякував Павлу Анатолійовичу за візит до нашої ОТГ.

Альбом:
Дата публікації: 13:33 07.06.2018