«Маршрути успіху»

«Маршрути успіху»

12 червня 2018 року із ознайомчим візитом Нововодолазьку селищну об’єднану територіальну громаду відвідали представники та голови ОТГ Дніпропетровської області

При підтримці Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації Міст України у рамках програми «Пульс. Зміни заради майбутнього» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку USAID, 12 червня 2018 року із ознайомчим візитом Нововодолазьку селищну об’єднану  територіальну громаду відвідали представники та голови ОТГ Дніпропетровської області:  як вже створених громад (Петриківська, Вакулівська, Раївська), так і представники громад, які тільки йдуть шляхом об’єднання (Черкаська, Підгородненська, Курилівська).

Головна мета візиту - вивчення досвіду реформування медицини у Нововодолазькій ОТГ, запозичення досвіду роботи та впровадження медичної реформи у своїх уже створених та майбутніх громадах.

Гості разом із Нововодолазьким селищним головою Олександром Єсіним та головним лікарем КНП «Центр ПМСД» Нововодолазької селищної ради Людмилою Мороз, обговорили головні питання стосовно етапів впровадження та функціонування галузі  медицини в громаді та про роботу окремих структурних підрозділів селищної ради.

Як успішний приклад  реформування медицини в громаді, гостям було запропоновано відвідати амбулаторію загальної практики-сімейної медицини с. Новоселівка. Людмила Миколаївна провела ознайомчу екскурсію по амбулаторії, докладно розповіла про роботу аналізатора гематологічного, який використовується для проведення аналізів крові, та показала спеціалізований медичний інвентар, а зокрема сумки-укладки для обстеження та лікування пацієнтів при виїзді на виклик.

По завершенню заходу, представники Дніпропетровщини подякували Олександру Сергійовичу та Людмилі Миколаївні за надану можливість ознайомитися з деталями роботи медичної галузі та побачити на власні очі позитивні сторони впровадження медичної реформи у громаді.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1287 | Переглядів: 427Дата публікації: 16:44 12.06.2018