«Маршрути успіху»
«Маршрути успіху»

Поділитися новиною:

«Маршрути успіху»

12 червня 2018 року із ознайомчим візитом Нововодолазьку селищну об’єднану територіальну громаду відвідали представники та голови ОТГ Дніпропетровської області

  При підтримці Дніпропетровського регіонального відділення Асоціації Міст України у рамках програми «Пульс. Зміни заради майбутнього» за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку USAID, 12 червня 2018 року із ознайомчим візитом Нововодолазьку селищну об’єднану  територіальну громаду відвідали представники та голови ОТГ Дніпропетровської області:  як вже створених громад (Петриківська, Вакулівська, Раївська), так і представники громад, які тільки йдуть шляхом об’єднання (Черкаська, Підгородненська, Курилівська).

Головна мета візиту - вивчення досвіду реформування медицини у Нововодолазькій ОТГ, запозичення досвіду роботи та впровадження медичної реформи у своїх уже створених та майбутніх громадах.

Гості разом із Нововодолазьким селищним головою Олександром Єсіним та головним лікарем КНП «Центр ПМСД» Нововодолазької селищної ради Людмилою Мороз, обговорили головні питання стосовно етапів впровадження та функціонування галузі  медицини в громаді та про роботу окремих структурних підрозділів селищної ради.

Як успішний приклад  реформування медицини в громаді, гостям було запропоновано відвідати амбулаторію загальної практики-сімейної медицини с. Новоселівка. Людмила Миколаївна провела ознайомчу екскурсію по амбулаторії, докладно розповіла про роботу аналізатора гематологічного, який використовується для проведення аналізів крові, та показала спеціалізований медичний інвентар, а зокрема сумки-укладки для обстеження та лікування пацієнтів при виїзді на виклик.

По завершенню заходу, представники Дніпропетровщини подякували Олександру Сергійовичу та Людмилі Миколаївні за надану можливість ознайомитися з деталями роботи медичної галузі та побачити на власні очі позитивні сторони впровадження медичної реформи у громаді.

 

 

 

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1287 | Переглядів: 427Дата публікації: 16:44 12.06.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих