Цікаві екскурсії
Цікаві екскурсії

Цікаві екскурсії

У червні з метою змістовного дозвілля учнів та підвищення рівня проінформованості населення про адміністративні послуги відділом освіти Нововодолазької селищної ради та Центром надання адміністративних послуг були організовані екскурсії

   До ЦНАПу завітали вихованці дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням, а закрема з: Нововодолазького НВК, Нововодолазького ліцею, Нововодолазької гімназії, Новоселівського НВК та Староводолазької ЗОШ І-ІІІ ст.

Кожну групу радо зустрічала начальник ЦНАПу Вікторія Юріївна Гладкоскок. Працівники Центру розповідали про свою роботу, молодь з цікавістю слухала нову інформацію, задавали питання. Під час жвавого обговорення учні поділились приємними враженнями про відвідування відділу, також висловили свої побажання та пропозиції щодо роботи Центру надання адміністративних послуг. На питання «Щоб ви хотіли, щоб було в ЦНАП для комфорту?!» учні відповідали: іграшки, конструктори, настільні ігри,  розмальовки, ігрова кімната, питна вода, дитячі книги.

На згадку школярі отримали буклети в яких розміщена інформація про місце розташування, графік роботи та перелік адміністративних послуг, які надаються відділом ЦНАП.

Відвідувачі та працівники отримали приємні емоції та новий досвід, який ми використаємо для вдосконалення своєї роботи.

Альбом: Цікаві екскурсії
Альбом: Цікаві екскурсії
Альбом: Цікаві екскурсії
Альбом: Цікаві екскурсії
Альбом: Цікаві екскурсії
Переглядів: 612
Дата публікації: 11:19 17.06.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>