Цікаві екскурсії

До ЦНАПу завітали вихованці дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням, а закрема з: Нововодолазького НВК, Нововодолазького ліцею, Нововодолазької гімназії, Новоселівського НВК та Староводолазької ЗОШ І-ІІІ ст.

Кожну групу радо зустрічала начальник ЦНАПу Вікторія Юріївна Гладкоскок. Працівники Центру розповідали про свою роботу, молодь з цікавістю слухала нову інформацію, задавали питання. Під час жвавого обговорення учні поділились приємними враженнями про відвідування відділу, також висловили свої побажання та пропозиції щодо роботи Центру надання адміністративних послуг. На питання «Щоб ви хотіли, щоб було в ЦНАП для комфорту?!» учні відповідали: іграшки, конструктори, настільні ігри,  розмальовки, ігрова кімната, питна вода, дитячі книги.

На згадку школярі отримали буклети в яких розміщена інформація про місце розташування, графік роботи та перелік адміністративних послуг, які надаються відділом ЦНАП.

Відвідувачі та працівники отримали приємні емоції та новий досвід, який ми використаємо для вдосконалення своєї роботи.

Альбом: Цікаві екскурсії
Дата публікації: 11:19 17.06.2018