Вітаємо з блискучою перемогою!

Перемога команди «Kvadr» з Нової Водолаги у Національному фіналі Neymar Jr’s Five 2018

На фіналі в м. Києві були представлені 16 команд, які вибороли це право через відбіркові тури, що проходили в березні-травні 2018 року. До складу команди "Kvadr" увійшли: Роман Ольховський, Ігор Шишка, Володимир Гармаш, Юрій Петренко, Іван Литвинов, Юрій Сагайдачний, Сергій Малишко. У групі "А" команда «Kvadr» зайняла 2-е місце і вийшла в чвертьфінал, де розгромила команду суперників "The wolf" (Київ) з рахунком 0:5. А вже у на півфіналі з рахунком 1:5 знову перемогла команда «Kvadr», вигравши у команди "Bizon" (Вінниця). Це дало змогу вийти нашим футболістам у фінал і позмагатися з командою Грантех (Київ) за право представляти Україну на фіналі Чемпіонату світу у Бразилії, який відбудеться 21 липня 2018 року. Фінал закінчився перемогою у додатковому раунді наших футболістів з рахунком 0:1. Команда «Kvadr» поїде у Бразилію! Вітаємо з перемогою! Прапор Нової Водолаги піднято переможцями!

Джерело інформації: https://www.neymarjrsfive.com/uk/UA

Альбом: Вітаємо з блискучою перемогою!
Дата публікації: 10:07 18.06.2018