Дорогі випускники!

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Сьогодні у вашому житті дуже урочистий день, оскільки перед вами відкриваються всі дороги.

Ви залишаєте рідну школу, і все, що вас чекає у дорослому житті, тепер залежить тільки від вас самих. Тут вас навчили бути щирими, самостійними, відповідальними, чуйними. Навчили дружити, відстоювати свою думку, любити науку, дбайливо ставитися до знань, тобто дали основу того, без чого неможливо стати справжньою Людиною з великої літери! Побажаємо вам не розгубити все це, а примножувати, виховувати в собі найкращі якості.
З цього дня ви стаєте дорослими людьми, а це дуже відповідально. Вам доведеться самостійно приймати рішення, і тільки від вас самих тепер залежатиме подальша ваша доля. Ви – молоде покоління, і від того, як ви побудуєте своє життя, буде залежати розвиток всього суспільства.
З сьогоднішнього дня на вас лягає відповідальність за майбутнє. Хочу побажати вам гладкої життєвої дороги, хороших друзів та помічників в роботі, яку ви для себе виберете, і, звичайно, самих легких випробувань!
Бажаємо, щоб ваші мрії здійснилися. Удачі вам, нових досягнень та успіхів у подальшому навчанні!

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін