"Становлення інституту старост в Україні: перші кроки"
\"Становлення інституту старост в Україні: перші кроки\"

"Становлення інституту старост в Україні: перші кроки"

20 червня 2018 року у м. Хмельницький відбувся Всеукраїнський форум старост об'єднаних територіальних громад: "Становлення інституту старост в Україні: перші кроки"

Форум організований Хмельницькою обласною радою, Українською асоціацією районних та обласних рад, Фондом Ганнса Зайделя.

У Форумі взяли участь представники з 22 областей України.

Делегацію з Харківщини, у кількості 10 чоловік, очолив голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Нововодолазьку громаду представила староста Знам'янського старостинського округу Наталія Мантула.

Під час засідання форуму проходили дискусійні панелі між старостами та головними доповідачами заходу (М. Загородний, Д. Зайберлінг, А. Олійник та ін.), старости ділилися досвідом управління округами у своїх громадах, першими досягненнями та проблемними питаннями, обговорювали що змінилося після об'єднання та про майбутні плани реалізації різних проектів на територіях своїх округів.

Додаткова інформація:

Про Фонд Ганнса Зайделя

"На службі демократії, миру та розвитку" – під таким гаслом здійснює свою діяльність Фонд Ганнса Зайделя як у Німеччині, так і за її межами.

Розуміння демократії у кожному поколінні необхідно виховувати із самого початку. Саме молоді потрібно чітко роз'яснювати політичні взаємозв'язки. Лише таким чином її можна спонукати до більш активної участі у суспільно-політичному житті. Інакше кажучи: демократія вимагає політичної освіти.

З часів свого заснування 11.04.1967 року Фонд Ганнса Зайделя проводить освітню політичну роботу з метою – як це зафіксовано в його статуті – сприяти "демократичній та державно-громадській освіті німецького народу на християнській основі". Таким чином, Фонд Ганнса Зайделя прагне виховати таких політично свідомих громадян, яким притаманні як вільний розвиток особистості, так і соціальна відповідальність та відчуття солідарності з іншими людьми. Це завдання набуває особливої актуальності саме в наш час, коли все більше зростає потреба у власній відповідальності, у новій "культурі самостійності" та "активному громадянському суспільстві".

Альбом:
Дата публікації: 15:03 21.06.2018