"День місцевої демократії"
\"День місцевої демократії\"

"День місцевої демократії"

18-19 червня 2018 року у м. Київ, у рамках XIV Українського муніципального форуму пройшов "День місцевої демократії"

Даний захід проводився в рамках проекту "Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", що реалізується за фінансової підтримки МЗС Королівства Норвегії.

Нововодолазьку громаду у даному заході представив заступник Нововодолазького селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко.

Форум розпочався з виступу Президента України - Петра Порошенка, Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Норвегії в Україні - Уле Тер'є Хорпестада та Голови Асоціації міст України, Київського міського голови - Віталія Кличка.

На першій пленарній сесії форуму, 18 червня, обговорювали питання стосовно стану та законодавчого забезпечення місцевої демократії в Україні, про впровадження інструментів місцевої демократії та про покращення якості муніципальних послуг (Норвезький досвід для українських міст).

Другу пленарну сесію, 19 червня, відкрив: Прем'єр-міністр України - Володимир Гройсман, голова Асоціації міст України - Віталій Кличко та Посол Канади в Україні - Роман Ващук.

Розглядалися питання стосовно економічного розвитку територіальних громад в Україні та надавалася стратегічна екологічна оцінка міст України.

 

 

 

 

 

 

 

Альбом: День місцевої демократії
Альбом: День місцевої демократії
Альбом: День місцевої демократії
Альбом: День місцевої демократії
Альбом: День місцевої демократії
Альбом: День місцевої демократії
Переглядів: 355
Дата публікації: 16:42 21.06.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>