"День місцевої демократії"
\"День місцевої демократії\"

"День місцевої демократії"

18-19 червня 2018 року у м. Київ, у рамках XIV Українського муніципального форуму пройшов "День місцевої демократії"

Даний захід проводився в рамках проекту "Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні", що реалізується за фінансової підтримки МЗС Королівства Норвегії.

Нововодолазьку громаду у даному заході представив заступник Нововодолазького селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко.

Форум розпочався з виступу Президента України - Петра Порошенка, Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Норвегії в Україні - Уле Тер'є Хорпестада та Голови Асоціації міст України, Київського міського голови - Віталія Кличка.

На першій пленарній сесії форуму, 18 червня, обговорювали питання стосовно стану та законодавчого забезпечення місцевої демократії в Україні, про впровадження інструментів місцевої демократії та про покращення якості муніципальних послуг (Норвезький досвід для українських міст).

Другу пленарну сесію, 19 червня, відкрив: Прем'єр-міністр України - Володимир Гройсман, голова Асоціації міст України - Віталій Кличко та Посол Канади в Україні - Роман Ващук.

Розглядалися питання стосовно економічного розвитку територіальних громад в Україні та надавалася стратегічна екологічна оцінка міст України.

Альбом: День місцевої демократії
Дата публікації: 16:42 21.06.2018