Новодолазький ЦНАП розширяє перелік своїх послуг
Новодолазький ЦНАП розширяє перелік своїх послуг

Новодолазький ЦНАП розширяє перелік своїх послуг

Відтепер підписати декларацію із лікарем загальної практики-сімейної медицини можливо у Центрі надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради.

До уваги мешканців  Нововодолазької об’єднаної територіальної громади!

 

   3 26 червня 2018 року  підписати  декларацію із лікарем загальної практики-сімейної медицини ви зможете не лише у Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нововодолазької селищної ради, а й у Центрі надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради. У нас буде знаходитися працівник КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», який   надасть вам кваліфіковану консультацію та ознайомить із переліком лікарів, із якими можна підписати декларацію.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем: ваш паспорт та ідентифікаційний номер. При собі  слід мати мобільний телефон. При підписанні декларації з сімейним лікарем, який буде обслуговувати дитину, знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів. Основний спосіб заповнення декларації — електроний: уповноважена особа закладу ПМСД внесе ваші дані в систему.

      Раді бачити вас у нашому ЦНАПі щовівторка з 9.00 до 15.00 та щосуботи з 9.00 до14.00 ( без перерви).

Переглядів: 833
Дата публікації: 16:56 25.06.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>