Новодолазький ЦНАП розширяє перелік своїх послуг
Новодолазький ЦНАП розширяє перелік своїх послуг

Поділитися новиною:

Новодолазький ЦНАП розширяє перелік своїх послуг

Відтепер підписати декларацію із лікарем загальної практики-сімейної медицини можливо у Центрі надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради.

До уваги мешканців  Нововодолазької об’єднаної територіальної громади!

 

   3 26 червня 2018 року  підписати  декларацію із лікарем загальної практики-сімейної медицини ви зможете не лише у Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нововодолазької селищної ради, а й у Центрі надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради. У нас буде знаходитися працівник КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», який   надасть вам кваліфіковану консультацію та ознайомить із переліком лікарів, із якими можна підписати декларацію.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем: ваш паспорт та ідентифікаційний номер. При собі  слід мати мобільний телефон. При підписанні декларації з сімейним лікарем, який буде обслуговувати дитину, знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів. Основний спосіб заповнення декларації — електроний: уповноважена особа закладу ПМСД внесе ваші дані в систему.

      Раді бачити вас у нашому ЦНАПі щовівторка з 9.00 до 15.00 та щосуботи з 9.00 до14.00 ( без перерви).

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1340 | Переглядів: 743Дата публікації: 16:56 25.06.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих