Новодолазький ЦНАП розширяє перелік своїх послуг

Новодолазький ЦНАП розширяє перелік своїх послуг

Відтепер підписати декларацію із лікарем загальної практики-сімейної медицини можливо у Центрі надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради.

До уваги мешканців  Нововодолазької об’єднаної територіальної громади!

3 26 червня 2018 року  підписати  декларацію із лікарем загальної практики-сімейної медицини ви зможете не лише у Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нововодолазької селищної ради, а й у Центрі надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради. У нас буде знаходитися працівник КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги», який   надасть вам кваліфіковану консультацію та ознайомить із переліком лікарів, із якими можна підписати декларацію.

Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем: ваш паспорт та ідентифікаційний номер. При собі  слід мати мобільний телефон. При підписанні декларації з сімейним лікарем, який буде обслуговувати дитину, знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів. Основний спосіб заповнення декларації — електроний: уповноважена особа закладу ПМСД внесе ваші дані в систему.

Раді бачити вас у нашому ЦНАПі щовівторка з 9.00 до 15.00 та щосуботи з 9.00 до14.00 ( без перерви).

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1340 | Переглядів: 548Дата публікації: 16:56 25.06.2018