Привітання з нагоди Дня Національної поліції України

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Шановні працівники Національної поліції України!

На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання — захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.
Приємно відзначити, що працівники Національної поліції України демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов'язок.
Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники поліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні.
У цей день висловлюю щиру вдячність всім працівникам Національної поліції за самовіддану працю, бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.
Від щирого серця зичу всім вам родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя.

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін