Привітали працівників поліції із професійним святом

4 липня відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Національної поліції України

Привітати працівників поліції із професійним святом прибули  Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, голова Нововодолазької райдержадміністрації Роман Мерзлікін та голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач.

Першим до присутніх звернувся начальник Нововодолазького відділення поліції, підполковник поліції Аркадій Глущенко. Він тепло привітав представників правоохоронних органів із професійним святом і висловив їм свою вдячність  за нелегку службу.

Щиро вітав працівників поліції і Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін: «Шановний Аркадію Володимировичу, шановні присутні, дозвольте мені від імені депутатського корпусу Нововодолазької селищної ради і від себе особисто привітати вас із професійним святом. Вдячний вам за вашу працю, від щирого серця бажаю  добра, злагоди і удачі в усіх починаннях. Святкуйте!».

А потім відбулась церемонія нагородження. Олександр Сергійович  відзначив кращих працівників правоохоронних органів.

За сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків, популяризацію служби в поліції, підтримку іміджу та зміцнення авторитету правоохоронних органів, національно-патріотичне виховання молодого покоління та з нагоди Дня Національної поліції України Грамотами Нововодолазької селищної ради і подарунками було нагороджено: майора поліції Олега Науменка, старшого оперуповноваженого сектору карного розшуку Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області; капітана поліції Максима Федоренка, дільничного офіцера поліції Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області; майора поліції Олену Рокитянську, начальника сектору реагування патрульної поліції №4 Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області; капітана поліції Миколу Плоткіна, начальника сектору превенції Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області; старшого лейтенанта поліції Альону Гирду, заступника начальника слідчого відділення Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області.

По закінченню урочистих зборів Аркадій Глущенко висловив вдячність почесним гостям за всебічну підтримку і допомогу.

Альбом:
Дата публікації: 14:25 04.07.2018