Привітали працівників поліції із професійним святом
Привітали працівників поліції із професійним святом

Привітали працівників поліції із професійним святом

4 липня відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Національної поліції України

Привітати працівників поліції із професійним святом прибули  Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, голова Нововодолазької райдержадміністрації Роман Мерзлікін та голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач.

Першим до присутніх звернувся начальник Нововодолазького відділення поліції, підполковник поліції Аркадій Глущенко. Він тепло привітав представників правоохоронних органів із професійним святом і висловив їм свою вдячність  за нелегку службу.  

Щиро вітав працівників поліції і Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін: «Шановний Аркадію Володимировичу, шановні присутні, дозвольте мені від імені депутатського корпусу Нововодолазької селищної ради і від себе особисто привітати вас із професійним святом. Вдячний вам за вашу працю, від щирого серця бажаю  добра, злагоди і удачі в усіх починаннях. Святкуйте!».

 А потім відбулась церемонія нагородження. Олександр Сергійович  відзначив кращих працівників правоохоронних органів.

За сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків, популяризацію служби в поліції, підтримку іміджу та зміцнення авторитету правоохоронних органів, національно-патріотичне виховання молодого покоління та з нагоди Дня Національної поліції України Грамотами Нововодолазької селищної ради і подарунками було нагороджено: майора поліції Олега Науменка, старшого оперуповноваженого сектору карного розшуку Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області; капітана поліції Максима Федоренка, дільничного офіцера поліції Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області; майора поліції Олену Рокитянську, начальника сектору реагування патрульної поліції №4 Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області; капітана поліції Миколу Плоткіна, начальника сектору превенції Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області; старшого лейтенанта поліції Альону Гирду, заступника начальника слідчого відділення Нововодолазького відділення поліції Первомайського відділу поліції ГУНП в Харківській області.

По закінченню урочистих зборів Аркадій Глущенко висловив вдячність почесним гостям за всебічну підтримку і допомогу.

 

 

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 748
Дата публікації: 14:25 04.07.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>