Робочий візит до Румунії
Робочий візит до Румунії

Робочий візит до Румунії

Голова Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади Олександр Єсін, представники Малоданилівської ОТГ, Громадської спілки «Чисті Серцем», Громадської організації «Do iT Ukraine», а також Харківського ІТ- кластеру розпочали свій робочий візит до Румунії

В рамках розвитку українсько-румунського міжрегіонального співробітництва в Румунії з 8 по 12 липня перебуває делегація Харківської області - представники ОТГ і регіональної адміністрації. Основні теми зустрічей - це налагодження співробітництва між місцевими адміністраціями, обмін досвідом у впровадженні децентралізації місцевого управління, розвиток спільних проектів, зокрема, в галузі IT, підтримка та просування торговельно-економічних зв'язків і інвестиційного потенціалу регіонів.

Це важливий крок до практичної реалізації існуючого потенціалу двосторонніх відносин, що зокрема підтверджує і суттєвий інтерес з боку румунських колег - адміністрації 4 сектору м. Бухарест (мер Daniel Băluță), регіональної влади повітів (регіонів) Брашов та Клуж, двосторонньої торгово-промислової палати Україна - Румунія.

Відбулася дуже цікава та змістовна зустріч із Головою повітової ради та Префектом повіта Брашов. Це один із високорозвинутих індустріальних регіонів Румунії. Префект повіту розповів про успішні проекти, які реалізовуються на території регіону. Крім того, вони також поділились із досвідом реформ децентралізації, залучення фондів ЄС для реалізації міжнародних проектів, організацією роботи виконавчих органів місцевого самоврядування, функціонуванням соціально-культурних послуг та можливостями бюджетного фінансування регіональних українсько-румунських проектів. Домовилися про можливість майбутньої співпраці між ОТГ Харківської області та повітом Брашов.

Дана поїздка відбулася за сприяння Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Румунії Олександра Банькова.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 323
Дата публікації: 14:49 11.07.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>