Робочий візит до Румунії

Голова Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади Олександр Єсін, представники Малоданилівської ОТГ, Громадської спілки «Чисті Серцем», Громадської організації «Do iT Ukraine», а також Харківського ІТ- кластеру розпочали свій робочий візит до Румунії

В рамках розвитку українсько-румунського міжрегіонального співробітництва в Румунії з 8 по 12 липня перебуває делегація Харківської області - представники ОТГ і регіональної адміністрації. Основні теми зустрічей - це налагодження співробітництва між місцевими адміністраціями, обмін досвідом у впровадженні децентралізації місцевого управління, розвиток спільних проектів, зокрема, в галузі IT, підтримка та просування торговельно-економічних зв'язків і інвестиційного потенціалу регіонів.

Це важливий крок до практичної реалізації існуючого потенціалу двосторонніх відносин, що зокрема підтверджує і суттєвий інтерес з боку румунських колег - адміністрації 4 сектору м. Бухарест (мер Daniel Băluță), регіональної влади повітів (регіонів) Брашов та Клуж, двосторонньої торгово-промислової палати Україна - Румунія.

Відбулася дуже цікава та змістовна зустріч із Головою повітової ради та Префектом повіта Брашов. Це один із високорозвинутих індустріальних регіонів Румунії. Префект повіту розповів про успішні проекти, які реалізовуються на території регіону. Крім того, вони також поділились із досвідом реформ децентралізації, залучення фондів ЄС для реалізації міжнародних проектів, організацією роботи виконавчих органів місцевого самоврядування, функціонуванням соціально-культурних послуг та можливостями бюджетного фінансування регіональних українсько-румунських проектів. Домовилися про можливість майбутньої співпраці між ОТГ Харківської області та повітом Брашов.

Дана поїздка відбулася за сприяння Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна та Надзвичайного і Повноважного Посла України в Румунії Олександра Банькова.

Альбом:
Дата публікації: 14:49 11.07.2018