Сосонівці відзначили День села

14 липня у Сосонівському старостинському окрузі відбулося святкування Дня села

ХАЙ БУДЕ, ДОБРІ ЛЮДИ, ВАМ СОНЦЕ І ЛЮБОВ

За доброю традицією, 12 липня, у день Першопрестольних апостолів Петра і Павла, у с. Сосонівка відзначається храмове свято і День села. Цього року святкування проходило у суботу і набуло особливого колориту та скликало до місцевого будинку культури мешканців усіх населених пунктів Сосонівського старостинського округу.

-Уже більше року як ми, об’єднавшись спільною метою, розбудовуємо наше село, як часточку єдиної територіальної громади, подаючи один одному руку допомоги,- звернулася до присутніх у залі ведуча свята. – І  неможливо не помітити змін, що відбулися в громаді за цей рік.  Ми всі сповнені надії і оптимізму на подальший розвиток, благоустрій наших населених пунктів та створення зручних і комфортних умов проживання для мешканців громади.

Сьогодні на нашому святі присутня людина, яка  побачила величезний потенціал і повірила у доцільність  створення нової громади. Це саме дякуючи йому, так швидко і результативно відбувся процес об’єднання. І нам дуже приємно запросити               сьогодні на сцену  голову Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади Олександра Єсіна.

Олександр Сергійович тепло привітав усіє мешканців Сосонівського старостинського округу зі святом і побажав подальшого розквіту і процвітання.

За активну життєву  позицію, значний внесок у розвиток фізкультури та спорту на території Нововодолазької об’єднаної територіальної громади, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня села Сосонівка  він вручив  Подяки Л. П. Горностаю, О. Ф. Кушнір та С. В. Єрмощенку.

Село –це спільний дім, це –розбуджені світанки, духмяні пахощі літа, буйне цвітіння  квітів. Дійсно, Сосонівка сяє всіма барвами: червоними маками, білими ромашками, синіми волошками. А які чудові, працьовиті люди тут живуть. За самовіддану старанну працю, за любов до своєї маленької Батьківщини і щире прагнення зробити її кращою, квітучішою мешканців дякували  староста Сосонівського старостинського округу Микола Ноздрін та представник від СТОВ «Сосонівка-Агро»  Владислав Фомяченко.

Теплі слова на їх адресу висловив і  директор СТОВ Сосонівка-Агро» Іван Почкай.

А потім всі разом визначали переможця конкурсу «Найсмачніша випічка». Нею стала Альона Сєрікова, яка  й була нагороджена Грамотою. Отримала нагороду і  юна художниця Катерина Литвин, робота якої виявилася найкращою у конкурсі дитячих малюнків.

Усіх, хто завітав того дня на свято, тепло вітали учасники художньої самодіяльності. Їх запальні, веселі  виступи викликали бурхливі оплески.

Того дня у с. Сосонівка не було байдужих. Всі веселилися, смакували польовою кашею і від душі раділи ще й приємному сюрпризу. За сприяння  керівника СТОВ «Сосонівка-Агро» Івана Почкая, керівника Фермерського господарства  Вадима Носовського кожен мав змогу насолодитися виступами запрошених на свято відомих артистів.

За організацію святкового феєрверку слова вдячності сосонівці висловлюють директору ПП «Агрофірма Світанок» Олександру Коліснику та директору ПП «Агро-Новоселівка-2009» Олегу Нестеренку, за участь в організації свята - приватним підприємцям Олександру Фіалко, Лідії Голод та Назару В’язовому.

Альбом:
Дата публікації: 13:17 15.07.2018