Налагодження співпраці між громадами

Робоча поїздка головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірини Кулик до Перечинської міської об’єднаної територіальної громади (Закарпатська обл.)

Дана поїздка відбулася за сприяння Мартіна Ройтера, експерта з розвитку співпраці між містами побратимами (Ужгород - Дармштадт).

Метою такого заходу є налагодження співпраці між Нововодолазькою селищною об’єднаною територіальною громадою та Перечинською міською об’єднаною територіальною громадою для обміну досвідом щодо місцевого розвитку двох громад, реалізації спільних інвестиційних проектів, сприяння налагодженню співпраці між Сходом та Заходом України тощо. В рамках візиту також була можливість ознайомитися з реалізованими проектами громадського бюджету та туристичними об’єктами Перечинської міської ОТГ.

Крім того, відбулися зустрічі з радником з питань регіонального розвитку Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Миколою Сюсько та головою правління ГО «БФ «Центр громадських ініціатив» Андрієм Вишняком.

Альбом:
Дата публікації: 08:31 18.07.2018