Налагодження співпраці між громадами
Налагодження співпраці між громадами

Налагодження співпраці між громадами

Робоча поїздка головного спеціаліста відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірини Кулик до Перечинської міської об’єднаної територіальної громади (Закарпатська обл.)

Дана поїздка відбулася за сприяння Мартіна Ройтера, експерта з розвитку співпраці між містами побратимами (Ужгород - Дармштадт).

Метою такого заходу є налагодження співпраці між Нововодолазькою селищною об’єднаною територіальною громадою та Перечинською міською об’єднаною територіальною громадою для обміну досвідом щодо місцевого розвитку двох громад, реалізації спільних інвестиційних проектів, сприяння налагодженню співпраці між Сходом та Заходом України тощо. В рамках візиту також була можливість ознайомитися з реалізованими проектами громадського бюджету та туристичними об’єктами Перечинської міської ОТГ.

Крім того, відбулися зустрічі з радником з питань регіонального розвитку Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Миколою Сюсько та головою правління ГО «БФ «Центр громадських ініціатив» Андрієм Вишняком.

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 490
Дата публікації: 08:31 18.07.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>