Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні

18 липня 2018 року у Нововодолазькій селищній об’єднаній територіальній громаді було проведено навчання депутатів та посадових осіб селищної ради, у рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»

18 липня 2018 року у Нововодолазькій селищній об’єднаній територіальній громаді Асоціацією міст України, Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад було проведено навчання депутатів та посадових осіб селищної ради, у рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», фінансованого МЗС Норвегії. Програма навчання охоплювала широкий спектр питань. Зокрема, тренер, голова ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини» Ірина Дудка зосередила увагу присутніх на наступних модулях:

1. Роль депутата, взаємодія з громадськістю та виконавчими органами ради.

2. Управління ресурсами територіальної громади: земля, майно, бюджет.

3. Розвиток територіальної громади.

Присутні мали можливість обговорити підняті питання, а також отримали Навчальний посібник для депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад.

Альбом:
Дата публікації: 09:06 19.07.2018