Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні
Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні

Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні

18 липня 2018 року у Нововодолазькій селищній об’єднаній територіальній громаді було проведено навчання депутатів та посадових осіб селищної ради, у рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»

18 липня 2018 року у Нововодолазькій селищній об’єднаній територіальній громаді Асоціацією міст України, Норвезькою асоціацією місцевих і регіональних влад було проведено навчання депутатів та посадових осіб селищної ради, у рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», фінансованого МЗС Норвегії. Програма навчання охоплювала широкий спектр питань. Зокрема, тренер, голова ГО «Інститут розвитку територіальних громад Полтавщини» Ірина Дудка зосередила увагу присутніх на наступних модулях:

1. Роль депутата, взаємодія з громадськістю та виконавчими органами ради.

2. Управління ресурсами територіальної громади: земля, майно, бюджет.

3. Розвиток територіальної громади.

Присутні мали можливість обговорити підняті питання, а також отримали Навчальний посібник для депутатів місцевих рад об’єднаних територіальних громад.

 

 

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 574
Дата публікації: 09:06 19.07.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>