Молодь Старої Водолаги відвідала Закарпаття
Молодь Старої Водолаги відвідала Закарпаття

Молодь Старої Водолаги відвідала Закарпаття

З 7 по 14 липня за підтримки спонсора Мартіна Ройтера, в рамках проекту «Відкрий для себе Закарпаття», активна молодь Старої Водолаги відвідала Закарпаття

 Мета поїздки - активізація сільської молоді, розширення кругозору та знайомство з однодумцями в іншому кінці країни. Завдяки Іванці Чупак (ГО «Інша Освіта») в офісі проекту «Дармштадтський дім» відбулися змістовні тренінги щодо написання проектів та їх реалізації. Підлітки мали можливість проявити себе та повірити в свої сили. Учні Староводолазької ЗОШ І-ІІІ ст. презентували Слобожанщину та рідний край в Тур'я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ст., а також поспілкувалися з активними учнями, вчителями та жителями села. В Ужгороді відбулося декілька зустрічей з представниками шкільного самоврядування, обласної молодіжної ради та представниками Закарпатського Пласту та обговорення можливості створення структури Пласт на Водолажчині. Молодь познайомилась із учнями та вчителями сіл Іза та Лазещина, відвідала м. Ужгород, м. Перечин, м. Хуст, Мукачевський замок «Паланок», Буковель, Яблунецький перевал та Яремче (Івано-Франківська обл.). Всі подорожі супроводжувалися цікавими знайомствами та контактами, які зараз активно підтримуються. Між представниками шкіл було обговорено співпрацю та спільні перспективні проекти. Важливою подією було підняття на найвищу в Україні гору Говерлу. На горі був піднятий стяг з гербом Старої Водолаги та залишений невеликий значок з його зображенням. По закінченню проекту, у молоді з’явилося безліч ідей, підвищилася мотивація до участі у подібних проектах, а також з’явилося велике бажання долучатися до розвитку рідного села та громади.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 907
Дата публікації: 11:52 23.07.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>