Молодь Старої Водолаги відвідала Закарпаття

З 7 по 14 липня за підтримки спонсора Мартіна Ройтера, в рамках проекту «Відкрий для себе Закарпаття», активна молодь Старої Водолаги відвідала Закарпаття

Мета поїздки - активізація сільської молоді, розширення кругозору та знайомство з однодумцями в іншому кінці країни. Завдяки Іванці Чупак (ГО «Інша Освіта») в офісі проекту «Дармштадтський дім» відбулися змістовні тренінги щодо написання проектів та їх реалізації. Підлітки мали можливість проявити себе та повірити в свої сили. Учні Староводолазької ЗОШ І-ІІІ ст. презентували Слобожанщину та рідний край в Тур'я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ст., а також поспілкувалися з активними учнями, вчителями та жителями села. В Ужгороді відбулося декілька зустрічей з представниками шкільного самоврядування, обласної молодіжної ради та представниками Закарпатського Пласту та обговорення можливості створення структури Пласт на Водолажчині. Молодь познайомилась із учнями та вчителями сіл Іза та Лазещина, відвідала м. Ужгород, м. Перечин, м. Хуст, Мукачевський замок «Паланок», Буковель, Яблунецький перевал та Яремче (Івано-Франківська обл.). Всі подорожі супроводжувалися цікавими знайомствами та контактами, які зараз активно підтримуються. Між представниками шкіл було обговорено співпрацю та спільні перспективні проекти. Важливою подією було підняття на найвищу в Україні гору Говерлу. На горі був піднятий стяг з гербом Старої Водолаги та залишений невеликий значок з його зображенням. По закінченню проекту, у молоді з’явилося безліч ідей, підвищилася мотивація до участі у подібних проектах, а також з’явилося велике бажання долучатися до розвитку рідного села та громади.

Альбом:
Дата публікації: 11:52 23.07.2018