УВАГА! РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ПРОЕКТІВ!
УВАГА! РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ПРОЕКТІВ!

УВАГА! РОЗПОЧАТО ПРИЙОМ ПРОЕКТІВ!

З 01 серпня розпочато прийом проектів у рамках Бюджету участі (громадського бюджету) Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, який триватиме до 30 вересня 2018 року.

БЮДЖЕТ УЧАСТІ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОТГ – це частина селищного бюджету, за рахунок якого мешканці можуть реалізовувати свої ідеї, спрямовані на покращення об’єктів громади, які знаходяться у комунальній власності та є загальнодоступними.

КРОК 1

ВИЗНАЧТЕ ІДЕЮ, ЯКУ ВИ ХОЧЕТЕ ВТІЛИТИ У ГРОМАДІ

В межах бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ можуть бути реалізовані ідеї, втілення яких належить до компетенції селищної ради та які спрямовані на покращення інфраструктури громади. Реалізація проекту повинна бути можлива протягом одного року.

КРОК 2

ОФОРМІТЬ ІДЕЮ У ВИГЛЯДІ ПРОЕКТУ

Автором проекту може бути дієздатний громадянин України віком від 14 років, який зареєстрований або проживає на території Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, що підтверджується офіційними документами (довідка про місце роботи, навчання, служби та ін.) та внутрішньо переміщена особа, яка має довідку про взяття на облік.

Проект має бути оформлено у вигляді заповненого бланку, який можна завантажити на офіційному веб-сайті Нововодолазької селищної ОТГ або отримати у пунктах голосування (смт Нова Водолага: у міській та дитячій бібліотеках Нововодолазької селищної ради; по старостинських округах: у офісах старост)

 

ВАЖЛИВО!

Проекти поділяються на проекти по:

смт Нова Водолага – вартість 700 тис.грн.

Знам’янський старостинський округ № 1 – вартість 100 тис.грн.

Староводолазький старостинський округ № 2 – вартість 100 тис.грн.

Одринський старостинський округ № 3 – вартість 100 тис.грн.

Ордівський старостинський округ № 4 – вартість 100 тис.грн.

Сосонівський старостинський округ № 5 – вартість 100 тис.грн.

Новоселівський старостинський округ № 6 – вартість 200 тис.грн.

Федорівський старостинський округ № 7 – вартість 100 тис.грн.

Протягом одного календарного року Ви можете подати не більше трьох проектів

 

КРОК 3

ПОДАЙТЕ ПРОЕКТ

У 2018 році проекти можна подавати з 01 серпня по 30 вересня двома способами:

у паперовому вигляді через:

міську і дитячу бібліотеки Нововодолазької селищної ради (якщо проект стосується смт Нова Водолага чи громади в цілому);

офіси старост у старостинських округах (якщо проект стосується старостинського округу).

в електронній системі, посилання на яку розміщено на офіційному веб-сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади http://vodolaga-gromada.gov.ua/.

КРОК 4

ОТРИМАЙТЕ ВИСНОВОК ЩОДО ПРОЕКТУ

Протягом вересня – жовтня 2018 року Координаційна рада аналізує подані проекти та визначає перелік проектів, рекомендованих для участі у голосуванні.

КРОК 5

РЕКЛАМУЙТЕ СВІЙ ПРОЕКТ

Якщо Ваш проект рекомендований для участі у конкурсі, Ваше завдання отримати підтримку мешканців Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, оскільки за результатами голосування перемагає той проект, який отримає найбільшу кількість голосів. Розкажіть про свій проект та збільшіть шанси на виграш!

КРОК 6

ПРОГОЛОСУЙТЕ

З 01 листопада по 18 листопада 2018 року мешканці Нововодолазької селищної об’єднано територіальної громади можуть голосувати за подані проекти двома способами:

у паперовому вигляді через:

міську і дитячу бібліотеки Нововодолазької селищної ради;

офіси старост у старостинських округах.

в електронній системі, посилання на яку розміщено на офіційному веб-сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади http://vodolaga-gromada.gov.ua/.

Кожен мешканець громади має три голоси та може проголосувати за три різні проекти.

КРОК 7

КОНТРОЛЮЙТЕ РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЕКТУ-ПЕРЕМОЖЦЯ

Реалізація проектів-переможців здійснюється профільним виконавчим органом селищної ради за рахунок коштів селищного бюджету протягом бюджетного року.

 

Детальнішу інформацію можна отримати: на офіційному веб-сайті у розділі «Бюджет участі (громадський бюджет)», у відділі економічного розвитку та інвестицій селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, перший поверх) або у пунктах для голосування:

- міська бібліотека Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Пушкіна, 33);

- дитяча бібліотека Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 6);

- офіси старост по старостинських окргах.

 

 

Переглядів: 1050
Дата публікації: 08:35 01.08.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>