Тренінг модераторів «Громадський бюджет відкриває нові можливості для розвитку»
Тренінг модераторів
«Громадський бюджет відкриває нові можливості для розвитку»

Тренінг модераторів «Громадський бюджет відкриває нові можливості для розвитку»

Запрошуємо 07 серпня 2018 року на тренінг для модераторів «Громадський бюджет відкриває нові можливості для розвитку».

Анонс тренінгу модераторів

«Громадський бюджет відкриває нові можливості для розвитку»

Шановні жителі Нововодолазької громади!

Захід проходитиме у приміщенні Нововодолазької селищної ради, (смт. Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14).

Початок о 10.00, реєстрація розпочинається о 9.30.

Під час занять Ви дізнаєтесь:

Що таке Громадський бюджет, яка його мета?

Як разом із громадою підготувати та подати цікавий проект?

Отримаєте навички організації та проведення міських заходів з реалізації громадського бюджету.

А головне: матимете змогу долучитися до розвитку вашого міста!

Навчання проводитимуть експерти Фундації ПАУСІ – Ірина Стасюк, Андрій Ніколов.

Усіх бажаючих прохання завчасно повідомити про участь.

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Про свою участь просимо повідомити Пікалову Анну Борисівну, Нововодолазька ОТГ, тел.: +38 050-148-10-28, електронна пошта: vodolaga.otg-invest@ukr.net

Дата публікації: 08:54 01.08.2018