До уваги мешканців с. Новоселівка
До уваги мешканців с. Новоселівка

До уваги мешканців с. Новоселівка

Зміївське відділення ПАТ "Харківгаз" інформує

 Для забезпечення безаварійного постачання газу мешканцям Нововодолазького району Зміївське відділення ПАТ "Харківгаз" 7 серпня 2018 року розпочинає планові роботи на газопроводах високого та низького тиску в с. Просяне та с. Новоселівка вул.Стрижигородська, які будуть супроводжуватися тимчасови припиненням подачі газу до житлових будинків.

 Орієнтовно газопостачання буде відсутнє з 7 серпня по 9 серпня.

 Пуск газу буде виконуватися після виконання всіх регламентних робіт.
 Під час відсутності мешканців газопостачання в житлові будинки відновлюватися не буде. Відновлення подачі газу буде проводитися додатково після звернення власників будинків.


                                                                                       Головний інженер Зміївського відділення ПАТ “Харківгаз"

                                                                                       О.Г. Синіло

Переглядів: 476
Дата публікації: 13:43 06.08.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>