Громадський бюджет відкриває нові можливості для розвитку

07.08.2018 року для модераторів Бюджету участі Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади був проведений тренінг «Громадський бюджет відкриває нові можливості для розвитку».

Захід відбувся у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках Ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

З особливостями реалізації Бюджету участі в Нововодолазькій селищній ОТГ присутніх ознайомила головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради Ірина Кулик. Експертами Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ Іриною Стасюк та Андрієм Ніколовим були змістовно та цікаво розкриті такі питання як: модерація заходів з реалізації бюджету участі (громадського бюджету),  підготовка та подача цікавих проектів разом із громадою, планування роботи щодо проведення зустрічей з мешканцями та багато інших.

За результатами тренінгу модератори бюджету участі отримали сертифікати.

Альбом: Громадський бюджет відкриває нові можливості для розвитку
Дата публікації: 23:34 07.08.2018