Про сплату за воду
Про сплату за воду

Про сплату за воду

Своєчасно сплачуйте за надані послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення

Шановні нововодолажчани!

 Комунальне підприємство «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» нагадує про необхідність своєчасно здійснювати платежі за надані послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення.  Внаслідок несплати КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» відчуває недофінансування, що негативно впливає на вчасне та якісне виконання робіт підприємства, особливо  профілактичних протиаварійних та відновлювальних робіт. На сьогоднішній день загальний борг нововодолажчан за послуги з водопостачання та водовідведення становить 295 тисяч гривень, з яких 110,8 тисяч – заборгованість понад 2 місяця.

 З 10 червня цього року вступив в дію новий Закон «Про житлово-комунальні послуги», згідно якого КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» отримало можливість відключати боржників від системи водопостачання. Крім того, з 01 січня 2019 року новий закон впроваджує застосування пені за прострочення платежів у розмірі 0,01%  за кожен день затримки з оплатою. Тому підприємство пропонує споживачам, які мають заборгованість, звернутися до абонентського відділу  для укладення договору реструктуризації або до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для оформлення субсидії.

 Також звертаємо увагу, що надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення здійснюється виключно на договірних засадах, відповідно до частини 2 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», тобто кожен індивідуальний споживач зобов’язаний укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом. Тому КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» просить споживачів послуг з централізованого водопостачання/водовідведення Нововодолазького району Харківської області (власників квартир та приватного сектору) з’явитися до  підприємства для укладення договору, адже необґрунтована відмова споживача (іншої особи, яка відповідно до договору або закону укладає договір в інтересах споживача) від укладання договору є підставою для припинення в односторонньому порядку виконавцем надання відповідної комунальної послуги такому споживачу.

 

Директор КП «Нововодолазьке

водопровідно-каналізаційне підприємство»                          О.О. Шахіяров

 

 

 

Переглядів: 297
Дата публікації: 14:22 17.08.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>