Про сплату за воду

Своєчасно сплачуйте за надані послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення

Шановні нововодолажчани!

Комунальне підприємство «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» нагадує про необхідність своєчасно здійснювати платежі за надані послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення.  Внаслідок несплати КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» відчуває недофінансування, що негативно впливає на вчасне та якісне виконання робіт підприємства, особливо  профілактичних протиаварійних та відновлювальних робіт. На сьогоднішній день загальний борг нововодолажчан за послуги з водопостачання та водовідведення становить 295 тисяч гривень, з яких 110,8 тисяч – заборгованість понад 2 місяця.

З 10 червня цього року вступив в дію новий Закон «Про житлово-комунальні послуги», згідно якого КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» отримало можливість відключати боржників від системи водопостачання. Крім того, з 01 січня 2019 року новий закон впроваджує застосування пені за прострочення платежів у розмірі 0,01%  за кожен день затримки з оплатою. Тому підприємство пропонує споживачам, які мають заборгованість, звернутися до абонентського відділу  для укладення договору реструктуризації або до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для оформлення субсидії.

Також звертаємо увагу, що надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення здійснюється виключно на договірних засадах, відповідно до частини 2 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», тобто кожен індивідуальний споживач зобов’язаний укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом. Тому КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» просить споживачів послуг з централізованого водопостачання/водовідведення Нововодолазького району Харківської області (власників квартир та приватного сектору) з’явитися до  підприємства для укладення договору, адже необґрунтована відмова споживача (іншої особи, яка відповідно до договору або закону укладає договір в інтересах споживача) від укладання договору є підставою для припинення в односторонньому порядку виконавцем надання відповідної комунальної послуги такому споживачу.

Директор КП «Нововодолазьке

водопровідно-каналізаційне підприємство»                          О.О. Шахіяров