«Чиста лікарня безпечна для пацієнта»
«Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Поділитися новиною:

«Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

22 серпня 2018 року в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Новоселівка, яка входить до складу Комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД» Нововодолазької селищної ради, відбулася значна подія - заклад отримав статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

 Високу нагороду вручив спеціаліст служби інфекційного контролю, кандидат медичних наук  Станіслав Руденко.

На церемонії вручення почесної відзнаки  були присутні головний лікар Центру ПМСД Людмила Мороз, заступник головного лікаря Валентина Головаш, головна медична сестра Алла Бережна, сімейний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Новоселівка  Марина Головаш та весь персонал закладу.

Нагадаємо, що Всеукраїнський проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» запроваджений з 2012 року та орієнтований на створення комфортних умов для пацієнтів під час їх перебування у медичному закладі. Кінцевою метою проекту є піднесення системи гігієни усіх медичних закладів на один, європейський рівень.

У  Нововодолазькому районі - це перший лікувальний заклад, який отримав цю відзнаку. Статус «Чистої лікарні» не є безстроковим, за рік відбудуться перевірки представниками Асоціації «Служба організації інфекційного контролю», і у разі негативних висновків лікарня може бути позбавлена цього звання.

Тож тепер в амбулаторії спеціально облаштовані візочки з усіма необхідними миючими засобами. Перш ніж взятися за інструменти, лікарі проводять кілька етапну дезінфекцію рук та інструментів, тут налагоджена європейська система прибирання, є дозуючі системи.

Як  зазначила головний лікар  Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Мороз, отримання даного статусу – це заслуга в першу чергу персоналу амбулаторії  та головної сестри медичної  Алли Бережної.

- Чистота і стерильність завжди були найважливіші критерії в роботі медичних закладів, де персонал може відчувати себе комфортно, а пацієнти захищено, - додає Людмила Миколаївна. - Ідея впровадження проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» в амбулаторії с. Новоселівка була підтримана головою Нововодолазької селищної  об’єднаної територіальної громади Олександром Єсіним. За рахунок виділених коштів з місцевого бюджету  був проведений капітальний ремонт приміщень, придбані нові меблі, медичне обладнання.

Отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» - це не лише велика честь, а й значна відповідальність медичного персоналу,  високий кредит довіри  до медичних працівників закладу. У Новоселівській амбулаторії запевнили, що вони обов’язково його виправдають і зроблять все для того, щоб для пацієнтів були створені всі умови для отримання кваліфікованої, якісної  медичної допомоги із дотриманням усіх гігієнічних стандартів.

 

Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Альбом: медицина
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1446 | Переглядів: 632Дата публікації: 15:51 22.08.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих