«Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

«Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

22 серпня 2018 року в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Новоселівка, яка входить до складу Комунального некомерційного підприємства «ЦПМСД» Нововодолазької селищної ради, відбулася значна подія - заклад отримав статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»

Високу нагороду вручив спеціаліст служби інфекційного контролю, кандидат медичних наук  Станіслав Руденко.

На церемонії вручення почесної відзнаки  були присутні головний лікар Центру ПМСД Людмила Мороз, заступник головного лікаря Валентина Головаш, головна медична сестра Алла Бережна, сімейний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Новоселівка  Марина Головаш та весь персонал закладу.

Нагадаємо, що Всеукраїнський проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» запроваджений з 2012 року та орієнтований на створення комфортних умов для пацієнтів під час їх перебування у медичному закладі. Кінцевою метою проекту є піднесення системи гігієни усіх медичних закладів на один, європейський рівень.

У  Нововодолазькому районі - це перший лікувальний заклад, який отримав цю відзнаку. Статус «Чистої лікарні» не є безстроковим, за рік відбудуться перевірки представниками Асоціації «Служба організації інфекційного контролю», і у разі негативних висновків лікарня може бути позбавлена цього звання.

Тож тепер в амбулаторії спеціально облаштовані візочки з усіма необхідними миючими засобами. Перш ніж взятися за інструменти, лікарі проводять кілька етапну дезінфекцію рук та інструментів, тут налагоджена європейська система прибирання, є дозуючі системи.

Як  зазначила головний лікар  Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Мороз, отримання даного статусу – це заслуга в першу чергу персоналу амбулаторії  та головної сестри медичної  Алли Бережної.

- Чистота і стерильність завжди були найважливіші критерії в роботі медичних закладів, де персонал може відчувати себе комфортно, а пацієнти захищено, - додає Людмила Миколаївна. - Ідея впровадження проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» в амбулаторії с. Новоселівка була підтримана головою Нововодолазької селищної  об’єднаної територіальної громади Олександром Єсіним. За рахунок виділених коштів з місцевого бюджету  був проведений капітальний ремонт приміщень, придбані нові меблі, медичне обладнання.

Отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» - це не лише велика честь, а й значна відповідальність медичного персоналу,  високий кредит довіри  до медичних працівників закладу. У Новоселівській амбулаторії запевнили, що вони обов’язково його виправдають і зроблять все для того, щоб для пацієнтів були створені всі умови для отримання кваліфікованої, якісної  медичної допомоги із дотриманням усіх гігієнічних стандартів.

Альбом: медицина
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1446 | Переглядів: 632Дата публікації: 15:51 22.08.2018