День Державного Прапора України у Новій Водолазі!
День Державного Прапора України у Новій Водолазі!

День Державного Прапора України у Новій Водолазі!

Сьогодні відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України

  Уже стало доброю традицією 23 серпня збиратися у сквері Незалежності, який з’явився у нашому селищі кілька років тому, дякуючи Нововодолазькій селищній раді, щоб усім разом відзначити День Державного Прапора України. Ось і цього року  у святковому заході взяли участь голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач та голова Нововодолазької селищної ради Олександр Єсін, представники державних установ та організацій селища.

Під час урочистостей представниками рою «Безстрашні мурахи» Нововодолазької гімназії Нововодолазької селищної ради був гордо розгорнутий  жовно-блакитний стяг,  символ нашої держави. У виконанні аматорів народного мистецтва пролунали хвилюючі пісні патріотичної тематики.

 

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 564
Дата публікації: 14:06 23.08.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>