День Державного Прапора України у Новій Водолазі!

Сьогодні відбулися урочистості до Дня Державного Прапора України

Уже стало доброю традицією 23 серпня збиратися у сквері Незалежності, який з’явився у нашому селищі кілька років тому, дякуючи Нововодолазькій селищній раді, щоб усім разом відзначити День Державного Прапора України. Ось і цього року  у святковому заході взяли участь голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова Нововодолазької районної ради Світлана Ротач та голова Нововодолазької селищної ради Олександр Єсін, представники державних установ та організацій селища.

Під час урочистостей представниками рою «Безстрашні мурахи» Нововодолазької гімназії Нововодолазької селищної ради був гордо розгорнутий  жовно-блакитний стяг,  символ нашої держави. У виконанні аматорів народного мистецтва пролунали хвилюючі пісні патріотичної тематики.

Альбом:
Дата публікації: 14:06 23.08.2018