Приємні події в с. Новоселівка

Урочисте відкриття дитячого садочка в Новоселівському НВК та майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям

Сонячний недільний ранок 26 серпня для мешканців Нововодолажчини став особливим. Він ласкаво розбудив кожного мешканця і пообіцяв бути насиченим приємними подіями, адже саме цього дня відбулися святкові заходи до Дня незалежності України та 95-річчя заснування Нововодолазького району.

Того святкового дня Нова Водолага приймала шанованого гостя - зустрічали заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолія Валерійовича Бабічева.

Свій візит він розпочав із гостин до Новоселівського старостинського округу, де мало відбутися урочисте відкриття дошкільного підрозділу Новоселівського навчально-виховного комплексу. Гостя зустріли хлібом-сіллю  і запросили до слова.  Анатолій Валерійович привітав дітей і їх батьків із приємною подією і вручив малятам іграшки. Із вітальним словом звернулися також голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач та Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

Взяти участь у цій довгоочікуваній події прийшло чимало новоселівців. На відкриття дитячого садочка тут дійсно чекали не один рік, і ось нарешті  відремонтоване, ошатне, світле, сучасне,  затишне, із новими меблями і всім необхідним для комфортного перебування малят, було готове гостинно відчинити двері.

Зі щирими словами вдячності до гостей звернулася директор Новоселівського навчально-виховного комплексу Любов Анатоліївна Андрієнко: «Від того, як ми дбаємо про своє підростаюче покоління, залежить завтрашній день суспільства. Відкриття дитячого садочка означає, що село  живе, розвивається і має перспективу. Довгих шість років наш заклад йшов до цієї події. І ось нарешті сьогодні у нас справжнє свято. Хочу висловити слова глибокої подяки усім, хто доклав максимум своїх зусиль, уміння і любові, щоб мрії здійснилися. Адже відкриття садка вселяє у людей надію на нове життя. Коли об’єднуються зусилля, коли є вчасна ініціатива та підтримка, завдяки злагодженій роботі та спільним зусиллям Харківської обласної державної адміністрації,  Нововодолазької об’єднаної територіальної  громади  та дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) задум вдалось втілили в життя. І сьогодні дошкільний заклад готовий зустріти своїх  маленьких вихованців. Мені хочеться вірити, що саме у цих стінах у новоселів з’являться друзі-однолітки, з якими буде цікаво спілкуватися, і вихователі, які допоможуть діткам пізнати цей світ, де ще так багато невідомого. А дитячий садок стане для них другою домівкою».

Із нетерпінням малюки чекали миті, коли їм нададуть слово і вони щиро подякують за створення такого прекрасного і красивого садочку.

Цей день був довгоочікуваним не тільки для хлопчиків і дівчаток, а й для батьків, адже повноцінний дитячий садок – запорука їх спокою. Від імені батьків слово мала Анна Буклей: «У нас, батьків, була заповітна мрія - щоб скоріше відкрився дитячий садочок. І, нарешті, це сталося! І як добре, що є люди, які допомагають перетворити мрію в реальність. Ми вдячні за турботу про наших дітей. Дякуємо всім, хто допоміг нашій мрії збутися».

Під дружні оплески усіх присутніх почесні гості перерізали  стрічку  і дитячий садочок заполонили голоси малечі.

Та приємні події  в с. Новоселівка на цьому не закінчилися. Директор школи Любов Анатоліївна Андрієнко запросила всіх взяти участь у відкритті  майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям, який  облаштовано за кошти місцевого бюджету за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації  Юлії Світличної. Такі ж футбольні майданчики будуються в с.Сосонівка та с.Стара Водолага.

«Сьогодні дійсно день сюрпризів для нашої громади, - слово взяв селищний голова Олександр Єсін. –  І ми б хотіли завершити цю церемонію ще одним приємним моментом. Відвідуючи нашу громаду, у лютому голова обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична пообіцяла, що опорний заклад – Нововодолазький ліцей №2 – отримає шкільний автобус. І слова свого, як завжди, дотримала. Більш того, ми маємо не один, а два шкільних автобуси».

А.В.Бабічев вручив ключі від двох новеньких шкільних автобусів  директору Нововодолазького ліцею №2 Віті Миколаївні Зощук.

Дякуючи за такий приємний подарунок, Віта Миколаївна запевнила, що тепер діти навіть із віддалених населених пунктів громади матимуть можливість отримувати якісну освіту.

Альбом:
Дата публікації: 11:35 27.08.2018