Приємні події в с. Новоселівка
Приємні події в с. Новоселівка

Приємні події в с. Новоселівка

Урочисте відкриття дитячого садочка в Новоселівському НВК та майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям

  Сонячний недільний ранок 26 серпня для мешканців Нововодолажчини став особливим. Він ласкаво розбудив кожного мешканця і пообіцяв бути насиченим приємними подіями, адже саме цього дня відбулися святкові заходи до Дня незалежності України та 95-річчя заснування Нововодолазького району.

Того святкового дня Нова Водолага приймала шанованого гостя - зустрічали заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Анатолія Валерійовича Бабічева.

Свій візит він розпочав із гостин до Новоселівського старостинського округу, де мало відбутися урочисте відкриття дошкільного підрозділу Новоселівського навчально-виховного комплексу. Гостя зустріли хлібом-сіллю  і запросили до слова.  Анатолій Валерійович привітав дітей і їх батьків із приємною подією і вручив малятам іграшки. Із вітальним словом звернулися також голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, голова районної ради Світлана Ротач та Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін.

Взяти участь у цій довгоочікуваній події прийшло чимало новоселівців. На відкриття дитячого садочка тут дійсно чекали не один рік, і ось нарешті  відремонтоване, ошатне, світле, сучасне,  затишне, із новими меблями і всім необхідним для комфортного перебування малят, було готове гостинно відчинити двері.

Зі щирими словами вдячності до гостей звернулася директор Новоселівського навчально-виховного комплексу Любов Анатоліївна Андрієнко: «Від того, як ми дбаємо про своє підростаюче покоління, залежить завтрашній день суспільства. Відкриття дитячого садочка означає, що село  живе, розвивається і має перспективу. Довгих шість років наш заклад йшов до цієї події. І ось нарешті сьогодні у нас справжнє свято. Хочу висловити слова глибокої подяки усім, хто доклав максимум своїх зусиль, уміння і любові, щоб мрії здійснилися. Адже відкриття садка вселяє у людей надію на нове життя. Коли об’єднуються зусилля, коли є вчасна ініціатива та підтримка, завдяки злагодженій роботі та спільним зусиллям Харківської обласної державної адміністрації,  Нововодолазької об’єднаної територіальної  громади  та дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) задум вдалось втілили в життя. І сьогодні дошкільний заклад готовий зустріти своїх  маленьких вихованців. Мені хочеться вірити, що саме у цих стінах у новоселів з’являться друзі-однолітки, з якими буде цікаво спілкуватися, і вихователі, які допоможуть діткам пізнати цей світ, де ще так багато невідомого. А дитячий садок стане для них другою домівкою».

Із нетерпінням малюки чекали миті, коли їм нададуть слово і вони щиро подякують за створення такого прекрасного і красивого садочку.

Цей день був довгоочікуваним не тільки для хлопчиків і дівчаток, а й для батьків, адже повноцінний дитячий садок – запорука їх спокою. Від імені батьків слово мала Анна Буклей: «У нас, батьків, була заповітна мрія - щоб скоріше відкрився дитячий садочок. І, нарешті, це сталося! І як добре, що є люди, які допомагають перетворити мрію в реальність. Ми вдячні за турботу про наших дітей. Дякуємо всім, хто допоміг нашій мрії збутися».

Під дружні оплески усіх присутніх почесні гості перерізали  стрічку  і дитячий садочок заполонили голоси малечі.

Та приємні події  в с. Новоселівка на цьому не закінчилися. Директор школи Любов Анатоліївна Андрієнко запросила всіх взяти участь у відкритті  майданчика для міні-футболу зі штучним покриттям, який  облаштовано за кошти місцевого бюджету за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації  Юлії Світличної. Такі ж футбольні майданчики будуються в с.Сосонівка та с.Стара Водолага.

«Сьогодні дійсно день сюрпризів для нашої громади, - слово взяв селищний голова Олександр Єсін. –  І ми б хотіли завершити цю церемонію ще одним приємним моментом. Відвідуючи нашу громаду, у лютому голова обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична пообіцяла, що опорний заклад – Нововодолазький ліцей №2 – отримає шкільний автобус. І слова свого, як завжди, дотримала. Більш того, ми маємо не один, а два шкільних автобуси».

А.В.Бабічев вручив ключі від двох новеньких шкільних автобусів  директору Нововодолазького ліцею №2 Віті Миколаївні Зощук.

Дякуючи за такий приємний подарунок, Віта Миколаївна запевнила, що тепер діти навіть із віддалених населених пунктів громади матимуть можливість отримувати якісну освіту.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 947
Дата публікації: 11:35 27.08.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>