До уваги нововодолажчан!

Фотосушка - це виставка фото робіт нововодолажчан, які є професіоналами або любителями своєї справи. Проходити захід буде 14 вересня 2018 року з 9:00 год в парку «Ювілейний», де будуть вивішені дані роботи. Номінація фото – «Моє селище». Тематика робіт: 1.улюблене місце в селищі;  2. фото з минулого Нової Водолаги; 3. фото сьогодення; 4.моє selfie; 5. Black&White фото; 6. обличчя нововодолажчан; 7. дитячі знімки; 8. гумор. Щоб прийняти участь потрібно зареєструватися до 12 вересня  за номером – 4-24-92 або 095-19-48-032. До 13 вересня принести роботи за адресою: вул. Воскресінська 4, до відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради. Кількість – не більше 10 штук в кожній категорії.  Розмір фото не обмежений.  Участь можна взяти в будь-якій фото категорії.

Дата публікації: 09:14 28.08.2018