Шановні вчителі, діти та їх батьки!

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Щиро вітаю вас із всенародним святом мудрості та доброти!

Це світле свято і для тих, хто вчився, і тих, хто тільки збирається до школи. Це день, з якого починається цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень.

Насамперед вітаємо тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Віднині перед вами відкриються всі дороги. Ми віримо, що ви оберете правильний шлях і досягнете успіху. Впевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті.

Нехай новий навчальний рік буде наповнений святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. Хай відкриє він перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихає успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Зі святом вас усіх – із днем знань. З початком нового навчального року.

З повагою,

Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін