Молоді лідери змін!

28 серпня 2018 року у м. Харків відбувся інформаційний семінар для молодих лідерів змін на базі Харківського Центру розвитку місцевого самоврядування

Участь у заході взяли: інструктор молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради - Денис Ротач та методист молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при відділі культури туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради - Оксана Васильєва. Під час семінару було обговорено питання стосовно підготовки та залучення молоді до процесів життєдіяльності та розвитку своїх громад. Оксана та Денис від щирого серця дякують Діані Бариновій - директору данного центру, яка провела даний захід, за змогу ще більше поглибити знання про молодіжну політику та знайти нові знайомства для обміну досвідом.

Альбом:
Дата публікації: 10:16 29.08.2018