Форум освітян Нововодолазької ОТГ

Сьогодні, у актовій залі Нововодолазького ліцею №3 відбувся серпневий педагогічний форум

На ньому були присутні: Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, перший заступник селищного голови Лілія Іващенко, начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок, директори та педагогічні працівники громади.

Форум розпочався з виступу начальника відділу освіти Ольги Козачок. Вона докладно розповіла про здобутки та завдання на 2018-2019 навчальний рік.  Далі виступ продовжив селищний голова Олександр Єсін, який акцентував увагу на підготовці навчальних закладів, на нових змінах, які будуть запроваджені  у школах об’єднаної територіальної громади.

Своїм запальним виступом всіх присутніх привітали вихованці рою "Безстрашні мурахи" Нововодолазького ліцею №3.

За відродження духовності українського народу, патріотизм та відданість українській державі, Олександр Сергійович нагородив грамотою Нововодолазької селищної ради рій "Безстрашні мурахи", переможця змагань ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької, війського-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") - "Джура 2018: Наддніпрянська Січ".

Альбом: Конференція освітян
Дата публікації: 16:21 30.08.2018