Благодійна акція «Подаруй іграшку»

23 та 30 серпня 2018 року Службою у справах дітей Нововодолазької селищної ради була проведена акція «Подаруй іграшку»

Під час акції було зібрано велику кількість іграшок для дітей, які цього найбільше потребують. Завдяки милосердю, розумінню дітей та їх батьків  іграшки отримали 6 сімей, та ще багато забавок чекають на своїх нових господарів.

Кожен з нас може змінити життя хоча б одній дитині, зробити її щасливішою. А спільними зусиллями можна змінити дитячій світ на краще, розфарбувати його яскравими фарбами та наповнити добром і людським теплом.

Дякуємо всім за активну участь у акції, за посмішку та радість наших дітей!

Хто бажає і надалі дарувати усмішку дітям, ми чекаємо вас у приміщенні Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради за адресою: вул. Донця Григорія, 6, 2-й поверх.

Альбом: Благодійна акція «Подаруй іграшку»
Дата публікації: 10:43 31.08.2018