Благодійна акція «Подаруй іграшку»
Благодійна акція «Подаруй іграшку»

Благодійна акція «Подаруй іграшку»

23 та 30 серпня 2018 року Службою у справах дітей Нововодолазької селищної ради була проведена акція «Подаруй іграшку»

Під час акції було зібрано велику кількість іграшок для дітей, які цього найбільше потребують. Завдяки милосердю, розумінню дітей та їх батьків  іграшки отримали 6 сімей, та ще багато забавок чекають на своїх нових господарів.

Кожен з нас може змінити життя хоча б одній дитині, зробити її щасливішою. А спільними зусиллями можна змінити дитячій світ на краще, розфарбувати його яскравими фарбами та наповнити добром і людським теплом.

Дякуємо всім за активну участь у акції, за посмішку та радість наших дітей!

Хто бажає і надалі дарувати усмішку дітям, ми чекаємо вас у приміщенні Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради за адресою: вул. Донця Григорія, 6, 2-й поверх.

 

Альбом: Благодійна акція «Подаруй іграшку»
Альбом: Благодійна акція «Подаруй іграшку»
Альбом: Благодійна акція «Подаруй іграшку»
Альбом: Благодійна акція «Подаруй іграшку»
Альбом: Благодійна акція «Подаруй іграшку»
Переглядів: 595
Дата публікації: 10:43 31.08.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>