ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Запрошуємо до участі у Форумі підготовки проектів Бюджету участі Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, який відбудеться 12 вересня 2018 року з 11.00 до 14.00 у приміщенні Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14)

До участі запрошуються усі:

- хто має ідею для розвитку селища чи села;

- хто має бажання подати проект;

- кому потрібна допомога у написанні проектів.

Також, будемо раді участі внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані та проживають на території Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади.

Учасники Форму отримають кваліфіковану допомогу в підготовці проектів від експертів Фундації ПАУСІ, матимуть можливість отримати консультації від працівників селищної ради та сформувати команду однодумців.

Навчання проводитимуть експерти Фундації ПАУСІ:

Ірина Стасюк, м. Рівне: “Допоможу написати ідею та розповім, як залучити однодумців”.

Пшемек Гурскі, м. Лодзь: “Я розповім з чого почати підготовку проекту, з чого має складатися проект та як зацікавити жителів долучитися до підтримки вашої ідеї”.

Нагадуємо, що з селищного бюджету виділяється

1 500 000 грн. для реалізації ваших ідей

подання проектів

01.08 - 30.09.2018

перевірка проектів

01.10 – 01.11.2018

вибір проектів (голосування)

01.11 – 18.11.2018

реалізація

2019 рік

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Контактна особа: Ірина Кулик, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, тел.:  +38 050 750 17 00, електронна пошта: vodolaga.otg-invest@ukr.net

Дата публікації: 14:12 05.09.2018