ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!
ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Запрошуємо до участі у Форумі підготовки проектів Бюджету участі Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, який відбудеться 12 вересня 2018 року з 11.00 до 14.00 у приміщенні Нововодолазької селищної ради (смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14)

До участі запрошуються усі:

- хто має ідею для розвитку селища чи села;

- хто має бажання подати проект;

- кому потрібна допомога у написанні проектів.

Також, будемо раді участі внутрішньо переміщених осіб, які зареєстровані та проживають на території Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади.

Учасники Форму отримають кваліфіковану допомогу в підготовці проектів від експертів Фундації ПАУСІ, матимуть можливість отримати консультації від працівників селищної ради та сформувати команду однодумців.

Навчання проводитимуть експерти Фундації ПАУСІ:

Ірина Стасюк, м. Рівне: “Допоможу написати ідею та розповім, як залучити однодумців”.

Пшемек Гурскі, м. Лодзь: “Я розповім з чого почати підготовку проекту, з чого має складатися проект та як зацікавити жителів долучитися до підтримки вашої ідеї”.

Нагадуємо, що з селищного бюджету виділяється

 1 500 000 грн. для реалізації ваших ідей

 подання проектів

 01.08 - 30.09.2018

 перевірка проектів

 01.10 – 01.11.2018

 вибір проектів (голосування)

 01.11 – 18.11.2018

 реалізація

 2019 рік

 

Захід відбудеться у рамках Проекту «Громадський бюджет на сході України – інтеграція заради розвитку», який реалізується Фундацією українсько-польської співпраці ПАУСІ у рамках ініціативи «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Контактна особа: Ірина Кулик, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради, тел.:  +38 050 750 17 00, електронна пошта: vodolaga.otg-invest@ukr.net

Переглядів: 498
Дата публікації: 14:12 05.09.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>