Всеукраїнська гра "Теренова гра "СІЧ-сила і честь" імені братів Чучупак
Всеукраїнська гра \"Теренова гра \"СІЧ-сила і честь\" імені братів Чучупак

Всеукраїнська гра "Теренова гра "СІЧ-сила і честь" імені братів Чучупак

20-23 вересня 2018 року вже втретє на Черкащині в урочищі Холодний Яр відбудеться всеукраїнська гра, спрямована на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення "Теренова гра "СІЧ – сила і честь" імені братів Чучупак.

Гру влаштовують задля вшанування героїв боротьби українського народу за територіальну цілісність, а ще – аби долучати сучасну молодь до вивчення історії, традицій через знайомство з духовно-культурною спадщиною.

Уперше її провели в 2016 році. Суть гри полягає в захисті власного прапора та отриманні прапора супротивника. Для цього всі учасники будуть поділені на 2 команди (сотні), кожна з яких матиме свій прапор та боротиметься за нього впродовж 4 днів гри. Щоб забрати прапор, необхідно подолати протилежну команду. Для цього в кожного гравця на руці знаходиться символ життя – пов’язка. Зірвати пов’язку означає «знешкодити» супротивника.
До участі в теренівці запрошуються всі охочі віком від 16 до 28 років.
Витрати на проживання (наметовий табір), проїзд та виконання програми заходу з 20-23 вересня 2018 року здійснюються за рахунок організаторів. Організатори не забезпечують учасників централізованим харчуванням.
Зареєструватися на гру можна до 9 вересня, заповнивши анкету за посиланням
Більше про захід дізнавайтесь на офіційній сторінці Гри в соціальній мережі «Фейсбук»
Як це було в 2017-му можна переглянути тут: https://youtu.be/tn5-efAdrHw.

Дата публікації: 10:55 06.09.2018