Всеукраїнська гра "Теренова гра "СІЧ-сила і честь" імені братів Чучупак
Всеукраїнська гра \"Теренова гра \"СІЧ-сила і честь\" імені братів Чучупак

Всеукраїнська гра "Теренова гра "СІЧ-сила і честь" імені братів Чучупак

20-23 вересня 2018 року вже втретє на Черкащині в урочищі Холодний Яр відбудеться всеукраїнська гра, спрямована на підвищення рівня знань про видатних особистостей українського державотворення "Теренова гра "СІЧ – сила і честь" імені братів Чучупак.

Гру влаштовують задля вшанування героїв боротьби українського народу за територіальну цілісність, а ще – аби долучати сучасну молодь до вивчення історії, традицій через знайомство з духовно-культурною спадщиною.

Уперше її провели в 2016 році. Суть гри полягає в захисті власного прапора та отриманні прапора супротивника. Для цього всі учасники будуть поділені на 2 команди (сотні), кожна з яких матиме свій прапор та боротиметься за нього впродовж 4 днів гри. Щоб забрати прапор, необхідно подолати протилежну команду. Для цього в кожного гравця на руці знаходиться символ життя – пов’язка. Зірвати пов’язку означає «знешкодити» супротивника.
До участі в теренівці запрошуються всі охочі віком від 16 до 28 років.
Витрати на проживання (наметовий табір), проїзд та виконання програми заходу з 20-23 вересня 2018 року здійснюються за рахунок організаторів. Організатори не забезпечують учасників централізованим харчуванням.
Зареєструватися на гру можна до 9 вересня, заповнивши анкету за посиланням
Більше про захід дізнавайтесь на офіційній сторінці Гри в соціальній мережі «Фейсбук»
Як це було в 2017-му можна переглянути тут: https://youtu.be/tn5-efAdrHw.
 
Переглядів: 274
Дата публікації: 10:55 06.09.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>