"Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту"
\"Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту\"

"Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту"

6 вересня 2018 року у м. Київ пройшла конференція "Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту"

Організатори конференції: Проект "Енергоефективність у громадах ІІ", який впроваджується компанією "Deutsche Gesellshaft fur internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Програми "U-LEAD з Європою". Від Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади участь у конференції взяли заступник селищного голови з питань житлово-комунльного господарства Андрій Хихля та заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко.

Впродовж роботи конференції відбулася церемонія підписання Угоди про співпрацю в рамках проекту "Енергоефективність у громадах 2" представниками 30 ОТГ - партнерів.

У рамках Конференції "Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту" була підписана символічна умова про участь у проекті "Енергоефективність у громадах ІІ" Золочівської, Нововодолазької та Мереф'янською ОТГ Харківської області.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 342
Дата публікації: 10:16 07.09.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>