\"Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту\"

6 вересня 2018 року у м. Київ пройшла конференція "Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту"

Організатори конференції: Проект "Енергоефективність у громадах ІІ", який впроваджується компанією "Deutsche Gesellshaft fur internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Програми "U-LEAD з Європою". Від Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади участь у конференції взяли заступник селищного голови з питань житлово-комунльного господарства Андрій Хихля та заступник селищного голови з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко.

Впродовж роботи конференції відбулася церемонія підписання Угоди про співпрацю в рамках проекту "Енергоефективність у громадах 2" представниками 30 ОТГ - партнерів.

У рамках Конференції "Мережа енергоефективних громад: впровадження локального енергетичного менеджменту" була підписана символічна умова про участь у проекті "Енергоефективність у громадах ІІ" Золочівської, Нововодолазької та Мереф'янською ОТГ Харківської області.

Альбом:
Дата публікації: 10:16 07.09.2018