Тренінг модераторів Бюджету участі у Сосонівському старостинському окрузі
Тренінг модераторів Бюджету участі у Сосонівському старостинському окрузі

Тренінг модераторів Бюджету участі у Сосонівському старостинському окрузі

7 вересня 2018 року у Сосонівському НВК пройшов тренінг, мета якого – залучення молоді до конкурсу проектів Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ.

Старшокласники, розділившись на групи,  разом з модераторами Яною Гребіник та Валентиною Антоненко визначили потреби громади та  запропонували свої ідеї для її розвитку.

Серед озвучених ідей було обладнання спортивної зали з тренажерами, створення кінозалу в сільському будинку культури, обладнання спортивного майданчика з вуличними тренажерами, капітальний ремонт сільського будинку культури та забезпечення його технічними засобами й музичним обладнанням, євроремонт в НВК, обладнання медпункту, створення парку відпочинку в с. Сосонівка, облаштування дитячих майданчиків,  очистка водойм та облаштування пляжу, установка контейнерів для сортування сміття.

Після тривалої дискусії кожною групою було обрано найцікавішу тему проекту. Так, перша група обрала установку контейнерів для сортування сміття на трьох вулицях с. Сосонівка; друга – очищення водойми в с. Княжне та облаштування там зони відпочинку; третя – обладнання кінозалу в Сосонівському СБК, четверта - створення парку відпочинку в центрі с. Сосонівка з міні фонтаном та ігровою зоною.

Кожна група підготувала  опис проекту та підрахувала його бюджет. А потім старшокласники всі разом презентували свої проекти та агітували всіх присутніх за них голосувати.

Дуже приємно, що наша молодь – творча та активна, що вона прагне бути ініціатором позитивних змін в громаді, а не пасивним спостерігачем.

Альбом: Бюджет участі у дії
Альбом: Бюджет участі у дії
Альбом: Бюджет участі у дії
Альбом: Бюджет участі у дії
Альбом: Бюджет участі у дії
Альбом: Бюджет участі у дії
Альбом: Бюджет участі у дії
Переглядів: 441
Дата публікації: 13:12 10.09.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>