Тренінг модераторів Бюджету участі у Сосонівському старостинському окрузі

7 вересня 2018 року у Сосонівському НВК пройшов тренінг, мета якого – залучення молоді до конкурсу проектів Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ.

Старшокласники, розділившись на групи,  разом з модераторами Яною Гребіник та Валентиною Антоненко визначили потреби громади та  запропонували свої ідеї для її розвитку.

Серед озвучених ідей було обладнання спортивної зали з тренажерами, створення кінозалу в сільському будинку культури, обладнання спортивного майданчика з вуличними тренажерами, капітальний ремонт сільського будинку культури та забезпечення його технічними засобами й музичним обладнанням, євроремонт в НВК, обладнання медпункту, створення парку відпочинку в с. Сосонівка, облаштування дитячих майданчиків,  очистка водойм та облаштування пляжу, установка контейнерів для сортування сміття.

Після тривалої дискусії кожною групою було обрано найцікавішу тему проекту. Так, перша група обрала установку контейнерів для сортування сміття на трьох вулицях с. Сосонівка; друга – очищення водойми в с. Княжне та облаштування там зони відпочинку; третя – обладнання кінозалу в Сосонівському СБК, четверта - створення парку відпочинку в центрі с. Сосонівка з міні фонтаном та ігровою зоною.

Кожна група підготувала  опис проекту та підрахувала його бюджет. А потім старшокласники всі разом презентували свої проекти та агітували всіх присутніх за них голосувати.

Дуже приємно, що наша молодь – творча та активна, що вона прагне бути ініціатором позитивних змін в громаді, а не пасивним спостерігачем.

Альбом: Бюджет участі у дії
Дата публікації: 13:12 10.09.2018