Шановні мешканці Нововодолазької громади!

Шановні мешканці Нововодолазької громади!

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради ще на крок стає ближче до людей. Однією з таких сучасних послуг є послуга віддаленого робочого місця адміністратора з використанням «Мобільного кейсу»

Скористатися послугами віддаленого робочого місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради з використанням портативного апаратного комплексу «Мобільний кейс» можуть:

- люди з інвалідністю (за умови пред’явлення відповідного документа);

- люди з особливими потребами;

- люди, які знаходяться на стаціонарному лікуванні (за умови пред’явлення відповідного документа).

Робота віддаленого робочого місця адміністратора здійснюється згідно графіку.

Для отримання послуги за принципом віддаленого робочого місця адміністратора подати заявку можна за телефоном – (05740)4-20-26, на електронну адресу – vodolaga.tsnap@ukr.net, за допомогою скайпу - vodolaga.tsnap@ukr.net або за письмовим зверненням суб’єкта звернення чи представника за довіреністю до Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради за адресою – Харківська область, Нововодолазький район,смт Нова Водолага, вулиця Донця Григорія, б.14,1-й поверх Нововодолазької селищної ради.

При поданні заявки обов’язково повідомляються: прізвище, ім’я, по батькові заявника, паспортні дані, адміністративна послуга, яку необхідно надати та спосіб отримання результату надання адміністративної послуги.

Протягом тижня з вівторка по суботу (включно) ЦНАПом Нововодолазької селищної ради приймаються заявки від громадян.

Кожної середи наступного тижня буде відбуватись виїзд до громадян згідно графіку.

Результат надання адміністративної послуги суб’єкт звернення може отримати рекомендованим листом з повідомленням про вручення. У разі коли адміністративна послуга надається невідкладно, адміністратор відразу  видає результат надання послуги суб’єктові звернення.

Орієнтовний перелік адміністративних послуг, що надаються за принципом віддаленого робочого місця адміністратора Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Найменування адміністративної послуги

Правові підстави для надання адміністративної послуги

1. Реєстрація місця проживання особи