Тренінг-навчання для медичних сестер
Тренінг-навчання для медичних сестер

Тренінг-навчання для медичних сестер

Сьогодні у Нововодолазькій селищній раді пройшов тренінг - навчання для медичних сестер КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Нововодолазької селищної ради «Превентивний менеджмент хронічних неінфекційних захворювань»

 Ці тренінги організовані в рамках спільного проекту GIZ та ГО «Здорова людина - здорове суспільство», що реалізується в 3-х областях: Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській та направлений на поліпшення якості медичної допомоги на первинній ланці.

Даний захід провели: Ольга Пушина - керівник проекту «Поліпшення якості медичної допомоги на первинній ланці» та тренер – Ірина Волошина – доктор медичних наук, доцент кафедри сімейної медицини, терапії і кардіології факультету післядипломної освіти Запорізького державного університету.

Найбільша увага приділялась питанням ефективної профілактики серцево-судинних захворювань, діабету, респіраторних та онкологічних захворювань. Головне, що ці захворювання можна попередити та ефективно їх контролювати, а це призводить до зниження захворюваності, інвалідності та передчасної смертності. Саме тому, значна увага під час тренінгу приділялася розвитку навичок мотиваційному консультуванню щодо модифікації способу життя, формуванню корисних звичок та невід’ємної ролі медичної сестри у комунікації з пацієнтами щодо дотримання здорового способу життя та контролю за наявною патологією.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 530
Дата публікації: 14:15 13.09.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>