Тренінг-навчання для медичних сестер

Ці тренінги організовані в рамках спільного проекту GIZ та ГО «Здорова людина - здорове суспільство», що реалізується в 3-х областях: Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській та направлений на поліпшення якості медичної допомоги на первинній ланці.

Даний захід провели: Ольга Пушина - керівник проекту «Поліпшення якості медичної допомоги на первинній ланці» та тренер – Ірина Волошина – доктор медичних наук, доцент кафедри сімейної медицини, терапії і кардіології факультету післядипломної освіти Запорізького державного університету.

Найбільша увага приділялась питанням ефективної профілактики серцево-судинних захворювань, діабету, респіраторних та онкологічних захворювань. Головне, що ці захворювання можна попередити та ефективно їх контролювати, а це призводить до зниження захворюваності, інвалідності та передчасної смертності. Саме тому, значна увага під час тренінгу приділялася розвитку навичок мотиваційному консультуванню щодо модифікації способу життя, формуванню корисних звичок та невід’ємної ролі медичної сестри у комунікації з пацієнтами щодо дотримання здорового способу життя та контролю за наявною патологією.

Альбом:
Дата публікації: 14:15 13.09.2018