Посмішка дитини- найцінніший скарб
Посмішка дитини- найцінніший скарб

Посмішка дитини- найцінніший скарб

14 вересня 2018 року на дитячому майданчику в смт Нова Водолага, пройшла благодійна акція "Подаруй іграшку"

 Завдяки всім небайдужим нововодолажчанам вдалося зібрати чимало дитячих іграшок, які згодом знайдуть своїх нових господарів та будуть дарувати їм радість та сміх.

Служба у справах дітей Нововодолазької селищної ради дякує всім, хто прийняв участь у акції та нагадує, що дарувати іграшки дітям можно і надалі, приходьте за адресою: вул. Донця Григорія, 6, 2-й поверх, тел.:4-26-92.

Служба у справах дітей Нововодолазької селищної ради

Альбом:
Альбом:
Переглядів: 413
Дата публікації: 10:26 18.09.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>