Бережіть ліс від пожеж!

Восени, з настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж в наслідок самовільного спалювання рослинності. Подібні дії призводять до забруднення навколишньо­го середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні територі

Щорічно в державі реєструється, в залежності від гідрометеорологічних умов, у середньому від 2,5 до 7,5 тисяч лісових пожеж, які завдають шкоди навколишньому середовищу і великих збитків народному господарству. Перебуваючи в лісовій та парковій зоні на відпочинку, не забувайте дотримуватися вимог пожежної безпеки.

Пам’ятайте: джерелом пожежі в лісі є необережно кинутий сірник або недопалок. Виберіть місце для  вогнища та обладнайте його. Ніколи не залишайте вогнище без нагляду. Незагашене вогнище може бути причиною лісової пожежі. Також, небезпечною може бути просякнута мастилом, бензином, гасом чи іншою пально-мастильною речовиною ганчірка. А залишена на сонячній галявині пляшка чи уламок скла, фокусуючи сонячне проміння, здатні спрацювати як запалювальні лінзи. Це досить часто призводить до самозагоряння лісових масивів.

Шановні громадяни! Нововодолазька селищна рада закликає вас неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, особливо у лісових зонах. Бережіть природні багатства, не дозволяйте нищити народне надбання.

Дата публікації: 10:34 18.09.2018