Привітали рятувальників
Привітали рятувальників

Привітали рятувальників

17 вересня у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника

Того дня привітав рятувальників із професійним святом і Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він подякував усім працівникам за їхню надзвичайно небезпечну, сумлінну і відповідальну працю, за кожну хвилину ризику, побажав міцного здоров'я, мужності, витримки та провів церемонію нагородження.

За сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків, значні досягнення у службовій діяльності, вагомий особистий внесок у справу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, відданість справі служіння українському народові та з нагоди Дня рятівника Грамотами Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади  та цінними подарунками були удостоєні: Володимир Зелюкін, начальник частини забезпечення та обслуговування, підполковник служби цивільного захисту, Каріна Ємець, начальник юридичної групи, капітан служби цивільного захисту; Дар’я Суханова, фахівець навчально-методичного відділу Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України; Марина Ломака, провідний інспектор Нововодолазького районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області, старший лейтенант служби цивільного захисту; Віталій Пікалов, старший водій;  Сергій Костенко та Володимир Водка, водії; Тетяна Щербина, диспетчер цивільного захисту  56-ДПРЧ смт Нова Водолага ГУ ДСНС України у Харківській області.

Та на цьому приємні звістки не закінчувалися. Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін вручив начальнику Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України Олександру Білотілу та начальнику Нововодолазького районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області Дмитру Филимоненку два подарункових сертифікати для придбання спецобладнання на суму 10 000 грн. кожен.

Чимало добрих слів щедро сипалися теплим дощиком на адресу рятувальників, прекрасні номери дарували їм того дня місцеві аматори художнього мистецтва, чудовий настрій залишився у їх душах!

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 387
Дата публікації: 12:50 18.09.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>