Привітали рятувальників

17 вересня у Навчальному центрі Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника

Того дня привітав рятувальників із професійним святом і Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін. Він подякував усім працівникам за їхню надзвичайно небезпечну, сумлінну і відповідальну працю, за кожну хвилину ризику, побажав міцного здоров'я, мужності, витримки та провів церемонію нагородження.

За сумлінне і високопрофесійне виконання службових обов’язків, значні досягнення у службовій діяльності, вагомий особистий внесок у справу захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, відданість справі служіння українському народові та з нагоди Дня рятівника Грамотами Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади  та цінними подарунками були удостоєні: Володимир Зелюкін, начальник частини забезпечення та обслуговування, підполковник служби цивільного захисту, Каріна Ємець, начальник юридичної групи, капітан служби цивільного захисту; Дар’я Суханова, фахівець навчально-методичного відділу Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України; Марина Ломака, провідний інспектор Нововодолазького районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області, старший лейтенант служби цивільного захисту; Віталій Пікалов, старший водій;  Сергій Костенко та Володимир Водка, водії; Тетяна Щербина, диспетчер цивільного захисту  56-ДПРЧ смт Нова Водолага ГУ ДСНС України у Харківській області.

Та на цьому приємні звістки не закінчувалися. Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін вручив начальнику Навчального центру Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України Олександру Білотілу та начальнику Нововодолазького районного відділу ГУ ДСНС України у Харківській області Дмитру Филимоненку два подарункових сертифікати для придбання спецобладнання на суму 10 000 грн. кожен.

Чимало добрих слів щедро сипалися теплим дощиком на адресу рятувальників, прекрасні номери дарували їм того дня місцеві аматори художнього мистецтва, чудовий настрій залишився у їх душах!

Альбом:
Дата публікації: 12:50 18.09.2018