Мобільний кейс випробували в дії
Мобільний кейс випробували в дії

Поділитися новиною:

Мобільний кейс випробували в дії

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради ще на крок став ближче до людей

 Днями троє громадян похилого віку, двоє із яких є особами з інвалідністю, скористалися однією  із сучасних послуг – послугою віддаленого робочого місця адміністратора з використанням  мобільного кейсу.

Перші виїзні прийоми громадян здійснили начальник Центру Вікторія Гладкоскок, головний спеціаліст Наталія Замлєла та соціальний працівник  Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Нововодолазької селищної ради Ольга Шумська. Нововодолажчани Зінаїда Іванівна Головіна, Марія Омелянівна Санькова та Володимир Гаврилович Яковенко  лишилися задоволені – вони отримали необхідні довідки для оформлення субсидії про зареєстрованих осіб та про склад сім’ї прямо в себе вдома.

Альбом: Мобільний офіс випробували в дії
Альбом: Мобільний офіс випробували в дії
Альбом: Мобільний офіс випробували в дії
Альбом: Мобільний офіс випробували в дії
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/1550 | Переглядів: 770Дата публікації: 16:17 20.09.2018
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих